419 kilometre menzilli elektrikli motosiklet: Alrendo TS Bravo

0
676

Merhaba değerli Tekno bilim adamı takipçileri,

Çevreyi koruma kapsamında hem otomobil hem de motosiklet alanında elektrikli tarafa doğru geçiş yapılmaya başlandı. Bu da hem yeni firmaların doğmasına hem de eskiden var olan firmaların da elektrikli tarafa doğru yönelmesine yol açtı. Adını pek duymadığımız Alrendo firması da TS Bravo modeliyle oldukça dikkat çekti.

Alrendo TS Bravo oldukça iyi bir menzile sahip

Tam anlamıyla 120 km/h hızla 150 kilometre gidebilen elektrikli motosiklet, 50 km/h hızla da 419 km gidebiliyor. Özellikle şehir içi kullanımlarda oldukça iyi bir menzil sunan Alrendo TS Bravo, 16,6 kWh pil ve 220V şarj sistemiyle karşımıza çıkıyor. 11 kW motoru ile birlikte 58 kW maksimum güce sahip olan modelin motorunda sıvı soğutma sistemi yer alıyor. Bunların yanı sıra geniş bir TFT ekranı da üzerinde bulunduruyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   İngilizce Güzel Sözler - 41+ İngilizce Söz

Fiyat tarafında ise ülkemize henüz gelmemiş ve ön sipariş yapılamayan Alrendo TS Bravo, 10 bin euro fiyat etiketiyle geliyor. Ayrıca sınıfının en ucuz modeli olarak da anılıyor. Özellikle menzili fazla olduğu için ve elektrikli motorun vermiş olduğu yüksek tork gücüyle beraber ülkemize gelirse tercih edilebilir. Nitekim kalabalık şehirlerde motosiklet oldukça faydalı oluyor.

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz