Valorant’ta VAN 135 Hatası Nasıl Düzeltilir?

0
Valorant'ta VAN 135 Hatası Nasıl Düzeltilir
Valorant'ta VAN 135 Hatası Nasıl Düzeltilir

Çok fazla canlı servis oyunu oynuyorsanız, seçtiğiniz oyunu oynamanızı engelleyen hata kodlarıyla karşılaşmaya alışmış olmalısınız. VALORANT da farklı değil, genellikle büyük güncellemeler yayınlandıktan sonra oyuncu tabanını dalgalar halinde rahatsız eden birden fazla hata kodu sorunu yaşıyor. Bu yazımızda size Valorant’ta VAN 135 hatası nasıl düzelteceğinizi öğretmeye çalışacağız.

VALORANT için birkaç tür hata kodu vardır, ancak VAN olarak işaretlenenler genellikle yalnızca bağlantı sorunlarıyla ilgilidir. Çoğunun Riot Games’in destek sayfasında belirli girişleri bile yok ve yalnızca sorunun ne olabileceğine dair temel ayrıntıları paylaşıyorlar.

Hata Kodu Van 135, birçok oyuncunun oyunu başlattıktan hemen sonra karşılaştığı bir Valorant sorunudur – ekrandaki mesaj oyunu yeniden başlatmalarını önerir, ancak bu sorunu çözmez. Bu sorun, Home Windows 10 ve 11 PC yapılarında yaygındır. Aşağıda Valorant’ta VAN 135 hatası çözme adımlarından bahsettik.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Call of Duty: Modern Warfare 3'ün büyük tanıtımı paylaşıldı!
Valorant'ta VAN 135 Hatası
Valorant’ta VAN 135 Hatası

PC’de Valorant’ta VAN 135 Hatasını Düzeltmenin 3 Yolu

Hem PC’yi hem de Riot istemcisini yeniden başlatın

Yapılacak ilk ve en kolay şeylerden biri, hem PC’yi hem de Riot istemcisini yeniden başlatmaktır. Genellikle bu, birçok oyuncunun problemlerini çözer.

Sabit bir internet bağlantınız olduğundan emin olun

Van 135 hata kodu sorunu bağlantı sorunu ile ilgili olduğu için internet bağlantınızın düzgün çalıştığından ve stabil olduğundan emin olmalısınız. Kapatıp yeniden başlatmanızı öneririz.

Valorant ve Riot Vanguard’ı kaldırın

Ardından, hem Riot Vanguard’ı hem de Valorant’ı tamamen kaldırmayı denemelisiniz. Ve işiniz bittiğinde yeniden kurun. Bu çözüm kesinlikle hatayı düzeltecektir.

PC’de Valorant’ta VAN 135 hatasını düzeltme yöntemleri hakkındaki makalemizin size yardımcı olacağını ve tüm sorunlarınızı çözeceğini umuyoruz. Valorant, tanınmış oyun geliştiricilerinden biri olan Riot Games tarafından geliştirilen, PC için birinci şahıs, oynaması ücretsiz bir nişancı oyunudur. Ancak son zamanlarda Van 135 Hata Kodu nedeniyle oyuncular bu oyundan zevk alamıyor. Bu sorunu nasıl çözeceğinizi öğrenmek istiyorsanız, yukarıda belirtilen adımları izleyin.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz