Ana Sayfa Pratik Bilgiler Girişim İş Fikirleri Satış Ortaklığı (Affiliate) Veren Siteler – Firmalar / Nedir?

Satış Ortaklığı (Affiliate) Veren Siteler – Firmalar / Nedir?

0

Satış ortaklığı demek para kazanma konusunda ekstra iş demek. Affiliate sistem olarak pek çok kişi para kazanma işi yapabilir. Bu işler hem eğitim sistemleri ile anlatılıyor hem de insanların nasıl satış yapacağı anlatılıyor. Teknoloji Haberleri – Teknoloji Rehberi ailesi olarak bu konuyu ele aldık.

Affiliate sistem

Aslında sistem basit. Teoride ürün pazarlama ile birlikte çalışma yapmanız gerekiyor. Satış ortaklığı sistemi herkes için farklı ve kendine has bir yapıda ilerlemiş ve ortaya çıkarılmış oluyor.   Affiliate sistemler kişisel olarak beklentileri ve yenilikleri kendi içinde ön plana çıkaran sistemler olduğu için daha rahat ve daha kontrollü bir kullanım sunuyor. Tekno bilim adamı ailesi olarak sizlere bu konuda hizmet veren siteleri sunmak istiyoruz.

İlginizi Çekebilir : Az Sermaye İle Yapılacak İşler

Satış Ortaklığı Veren Siteler Nelerdir?

satış ortaklığı veren siteler

1. Amazon Associates
2. Hostinger Satış Ortaklığı
3. ShareASale Affiliates
4. Shopify Affiliates
5. ThirstyAffiliates
6. eBay Partner Network
7. Rakuten Linkshare
8. Leadpages Partner Program
9. Avantlink
10. Clickbank
11. Sovrn Commerce
12. CJ Affiliate
13. PeerFly
14. SemRush
15. Ninja Outreach
16. Hubspot’s Affiliate Program
17. Printful Affiliate Program
18. ConvertKit Affiliate Program

Bu liste ile en iyi satış ortaklığı hizmeti verenleri görebilirsiniz. Bu durum zaten size dair de bir yenilik ve çözüm odaklı çalışma sağlayacaktır. Türkçe karşılığı Satış Ortaklığı olan Affiliate Marketing işletmeler veya ortak olan şirketler için ürün veya hizmet reklamı yaparak komisyon kazanmanın bir yoludur.

Affiliate Marketing

Satış ortaklığı ile hem Türkçe hem de farklı dillerde para kazanabilirsiniz ve ticaret hacminizi bu alanda geliştirebilir ve kendinize dair bir yenilik ile çözümleri üretmeye devam edebilirsiniz. Ayrıntıların ve kişisel beklentilerin tamamında bu süreçler ortaya çıkarılmış oluyor ve hemen hemen herkes için bir denge ve yenilik üretilmiş oluyor.

global ticaret

Affiliate Marketing iş şemasında iki taraf mevcuttur. İlk olarak reklamcılar olarak da bilinen reklamı yapılacak ürünleri sağlayan ortaklık tüccarı vardır. Daha sonra ise işi ürünlerin ziyaretçilerini potansiyel müşterilere döndürmek olan ortaklık pazarlamacıları yani bir web sitesi, blogu veya sosyal medya hesabı olan kişiler vardır.

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz