Oyunlu PSN Hesapları

0
PSN Hesapları
PSN Hesapları

Bugün sizlere çok istenilen Playstation hesaplarını ve ağını ücretsiz olarak yayınlayacağız. Bu ücretsiz PSN hesapları ile ne yapabilirsiniz? Bu ücretsiz hesaplardan birini satın alarak, Playstation ağ hesabı olan herkesle çevrimiçi bir şekilde oyun oynayabilirsiniz. Ayrıca ücretsiz PSN Plus hesapları ile her ay Playstation tarafından verilen ücretsiz oyunları alma fırsatına sahip olacaksınız. Bu ücretsiz Playstation hesaplarında bir aylık kullanım süresi bulunmaktadır.

Aşağıda listelenen herhangi biri ile ücretsiz PSN ağı hesaplarına bağlanabilir ve içindeki oyunlarla oyun oynayabilirsiniz. Ücretsiz PSN hesapları ve şifre listesi günlük olarak güncellenmektedir. Ziyaretçilerimiz hesapları hızlı bir şekilde tüketmektedir. Ancak bu sorun değil çünkü ekiplerimiz her seferinde ücretsiz Playstation hesaplarını ve ağlarını güncellemektedir.

Yayınlan bu bedava PSN hesapları hiçbir şekilde yasa dışı değildir. Bu ücretsiz hesaplar, Playstation ağ hesaplarını paylaşan web sitesi üzerinden toplanmıştır. Ve tüm hesaplar test ettikten sonra ücretsiz PSN hesapları listesine eklenmiştir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   İnstagram’a İki Yeni Özellik

Bedava PSN Hesapları ve Şifreleri

  • Kullanıcı adı: dawgaaly.undak@gmail.com Şifre: piraxick520
  • Kullanıcı adı: rady.cashh@gmail.com Şifre: punglabes63
  • Kullanıcı adı: undagva.atya@gmail.com             Şifre: dalybasTray
  • Kullanıcı adı: draipol.punsd@gmail.com       Şifre: Ogathay4
  • Kullanıcı adı: hirya_plas@hotmail.com Şifre: drivasy592
  • Kullanıcı adı: sriba.linag467@gmail.com Şifre: Gnsaals0121
  • Kullanıcı adı: azces.tay@gmail.com Şifre: Taayvan1993
  • Kullanıcı adı: cayan.kand@gmail.com Şifre: 41689434
  • Kullanıcı adı: natasha.urg510@gmail.com Şifre: silcan461

PSN Hesapları

PSN Ne Yapar?

PSN hizmeti aracılığı ile oyunlar oynayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla dünyanın dört bir yanına dağılmış PlayStation oyuncuları ile, arkadaşlarınızla sohbet ederek, mesaj göndererek, multimedya dosyalarınızı paylaşarak ve PlayStation internet tarayıcısını kullanarak internette gezinebilirsiniz.

Ayrıca ücretsiz bir şekilde oluşturulan bir PSN hesabı ile Youtube gibi uygulamaları indirerek PSN hesabınıza bağlıyken ücretsiz ve ücretli içerikleri indirebilirsiniz. Oyuncular arasındaki bağlantıyı artıran bu uygulama, Sony kullanıcıları tarafından ücretsiz olarak sunulur. Avrupa’da kurulan PlayStation Network merkezi sayesinde ülkemizde kolaylıkla online oyun oynamanız imkan sağlar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Chromebook'unuz Kasım Ayından Aylık Chrome OS Güncellemelerini Alacak

Örneğin tanımadığınız bir kişi ile Tekken Revolution ve Spartacus gibi oyunlar oynamanız mümkündür. PSN resmi sayfasından playstation.com adresine erişebilir, haberleri, yenilikleri, indirimleri, hesabınız ile giriş yaparak etkinleştirdiğiniz cihazları, profilinizi oluşturabilir ve kazandığınız kupaları görebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz