Bedava Movie Star Planet Hesapları

2

MSP Movie Star Planet bedava hesaplar konusunda sizlere detaylı bir şekilde aktaracağız. Uzun çalışmalar yaparak, MSP oyuncularına ultra özelliklere sahip VIP hesap havuzumuzu oluşturduk.

Oluşturulan VIP havuzunda yüzlerce MSP hesabı bulunmaktadır. Hesapların hepsi tarafımızca kontrol edilmiştir ve VIP olmayanlar havuzumuza dahil edilmemiştir. Sizlere MSP bedava hesaplar gönderirken, sizlerin tek yapmanız gereken, sosyal medya hesaplarınızdan sayfamızı paylaşmanızdır. Paylaşım yapanların talepleri, kısa bir sürede giderilmektedir.

MSP (Movie Star Planet)

Uzun yıllardır milyonlarca oyuncu tarafından oynanan MSP oyunu, gün geçtikçe gelişmeye devam etmiştir. Ancak her oyunda olduğu gibi, gelişme gösteren oyunda, oyunculara oyun içerisinde para harcamaya yönlendirmektedir.

Durum böyle olunca, neredeyse tüm oyuncular ücretsiz oyun için arayışlarda bulunmaktadır. Özellikle MSP bedava VIP hesaplara ulaşmak isteyenler arayışlarda bulunmaktadır. Aslında buradaki püf nokta, güncel siteleri takip etmenizdir. Güncel olan sitelerin hepsinden, ücretsiz MSP hesabı alma imkanınız bulunur. Bu konuda güncel siteleri takibe almanız gerekir. Aşağıda sizlere mevcut olan hesaplardan bir bölümünü paylaştık. Yukarıda da belirttiğimiz gibi, aşağıda bulunan hesapların hepsi VIP hesaplardır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Hangi Uygulamanın Hakkınızda Ne Bildiğini Gösteren Tablo
Movie Star Planet
Movie Star Planet

Ücretsiz MSP VIP Hesaplar

  • Kullanıcı Adı: zahidetokmak56 MSP Şifresi: yourself5610
  • Kullanıcı Adı: fatmavural33 MSP Şifresi: 5033ftmvrl
  • Kullanıcı Adı: gueler.ha MSP Şifresi: 26haticeguler
  • Kullanıcı Adı: sekban4 MSP Şifresi: 003sekk00ban
  • Kullanıcı Adı: o.yzgl MSP Şifresi: 321oguz69
  • Kullanıcı Adı: ferdioktas29 MSP Şifresi: 272829ok30tas
  • Kullanıcı Adı: sengunasil61 MSP Şifresi: 6134tststs
  • Kullanıcı Adı: typon67 MSP Şifresi: 6938tzuuma
  • Kullanıcı Adı: ramazancetin32 MSP Şifresi: 655rmzzzz
  • Kullanıcı Adı: efsunalkin12 MSP Şifresi: fusunkin3412

MSP Bedava Hesap Alamayanlar Hakkında Önemli

MSP bedava hesap arayışında olan oyuncular, yukarıda verilen hesapları kullanabilirler. Bu hesaplar genellikle siteye ziyaret eden ilk giriş yapanlar tarafından alınır. Ancak yine de konuya girdiğinizde mutlaka hesapları deneyin. Alacağınız hesapların şifrelerini mutlaka değiştirmeniz gerekir. Elimizde yaklaşık 1000 civarı MSP hesabı mevcuttur. Bu hesaplar mail yoluyla verilmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   iPhone 13'ün Face ID için plastik lenslere geçmesi bekleniyor

Hesap talebinde bulunmadan önce sayfamızı mutlaka sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmanız gerekir. Paylaşımı yaptıktan sonra hesap talebinde bulunabilirsiniz. Paylaşım yapıp, MSP hesap isteyenler, istekleri öncelikli olarak değerlendirmektedir.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz