Instagram Hileleri Nelerdir Resimli Anlatım

0
instagram hileleri
instagram hileleri neler

Instagram pazarlaması, özellikle bu Instagram hile sayfasına erişiminiz olduğunda kolay olabilir. Hayır, etkileşiminizi oluşturmak için takipçi veya beğeni satın almanıza gerek yok. Doğru görevleri gerçekleştirmek için doğru araçları kullanarak büyük ve gerçek bir Instagram takibi oluşturabilirsiniz. Instagram hileleri başarılı bir marka oluşturmak için gerekli olan sağlam bir profil ve çevrimiçi varlık oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

COMBIN Kullanın

Botları duydunuz mu? Instagram’ın hizmet şartlarına aykırılar ve başınızı büyük belaya sokabilirler. Onları kullanmayın.  Ancak, sizin kontrol ettiğiniz ancak temelde aynı şeyi yapmanıza yardımcı olacak bir yönetim uygulaması var. Hedef kitlenizi (ve potansiyel hedef kitlenizi) kolaylıkla yönetmenize olanak tanır! Bu sitede Instagram hakkında herhangi bir şey okuduysanız, büyük bir etkileşim savunucusu olduğumu bilirsiniz. Varlığınızı bilmezlerse kimse sizi takip edemez. Hashtag’leri sıralamak daha zor hale geldikçe, fark edilmenin gerçekten sadece 2 ana yolu var: çapraz tanıtım ve ilgilendirme. Beğenerek ve yorum yaparak, insanların bildirimlerinde açılırsınız ve özel, yüksek kaliteli bir profil ile hızlı çok sayıda takipçi kazanabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   30 bin TL'lik indirim: Skoda Octavia 2021 fiyat listesi duyuruldu

Combin, hedef kitlenizle HIZLI etkileşim kurmanıza olanak tanır. Sadece Instagram için yapılmış ve bunu gösteriyor. Gerçekten ilgilendiğiniz gönderilere toplu beğeni ve yorum yapabilirsiniz. Etkileşimde bulunmak istediğiniz kullanıcıları ve gönderileri seçersiniz ve Combin gün boyunca işi sizin yerinize yapar.

Instagram

TAILWIND’i Kullanın

Muhtemelen Tailwind’in Instagram için bir hile olduğunu duymayı beklemiyordunuz, değil mi? Tanınmış Pinterest zamanlayıcı, son zamanlarda Instagram dünyasında kendisine bir isim yaptı. Nasıl? Fotoğraflarınızı en iyi zamanlar için planlamanıza ve yayınlamanıza yardımcı olarak. Süreci yumuşatmaya gerçekten yardımcı oluyor.

Artık otomatik zamanlayıcıların büyük bir hayranı değilim. Aslında, içeriği yerel olarak göndermenizi öneririm. Ancak, bir grup hesabı yönetiyorsanız veya her biri için ayrı hashtag’ler ve başlıklar seçmek için zamanınız yoksa… Tailwind en iyi arkadaşınızdır. Hatta Instagram bile onaylı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   En İyi Ses Değiştirme Uygulamaları (iOS ve Android)

Ayrıca, hedef kitleniz için hangi hashtag’lerin en iyi olduğuna hızla karar vermenize yardımcı olacak bir hashtag oluşturucu ve derinlemesine analiz araçları içerir. Daha sonra, size önceden planladığınız başlık ve hashtag’leri sağlarken ne zaman gönderi yapacağınızı bildirir. Bu, uygulamayı kolaylaştırır. Ayrıca Pinterest ile ilgileniyorsanız, Tailwind, optimize edilmiş bir otomatik zamanlayıcıya ve Tailwind Tribes adlı inanılmaz yeni bir özelliğe sahiptir.

MiloTree’yi Kullanın

MiloTree, web sitenizden Instagram’ınıza trafik çekmenin harika bir yoludur. Çoğu zaman, blogcular ve işletmeler, Pinterest ve YouTube gibi diğer platformlardan trafik getirecektir. MiloTree’yi kullanmak, bu izleyicileri Instagram hesabınıza da yönlendirmenin harika bir yoludur! Sitenizde, izleyicileri sizi takip etmeye teşvik eden bir açılır pencere göstererek çalışır. Kolay, inanılmaz derecede ucuz ve çalışıyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz