Gizli İnstagram Hesabı Görme Uygulaması

0
Gizli İnstagram Hesabı Görme
Gizli İnstagram Hesabı Görme

Merhaba Teknoloji Haberleri ailesi , bugün sizlere Gizli İnstagram Hesabı Görme hakkında bilgiler vereceğiz. [toc]

Instagram kullanıcılarının son zamanlarda en çok arattıkları şeylerin başında Gizli İnstagram Hesabı Görme geliyor. iOS ve Andorild uygulamarı ile instagram gizli hesap görme işlemini yapıp yapamayacağınızı sizler için araştırdık.

Günümüzün en popüler sosyal medya platformlarından biri olan Instagram kullanıcı sayısını her geçen gün arttırıyor. Artan kullanıcı sayısıyla beraber yeni istek ve öneriler her yerde kol geziyor.

Instagram’da gizli hesapları görebilmek için, bazı programlar da yer almaktadır. Ancak burada, gizli instagram hesabı görme yi kötü amaçlara yönelik kullanmamanız en önemli durumdur. Bu programları kullanmanızda mevcut olan ve doğacak tüm riskler, sizlere ait olmaktadır.

postegro
postegro

Gizli instagram hesabı görme hakkında birçok yerde farklı konularda yazılar mevcut. Sizler sorunsuz bir şekilde instagram gizli hesabı görme işlemini yapmak istiyorsanız bu yazının sonunda amacınıza ulaşacaksınız. Gizli profil görüntülemeinstagram kapalı profil görme ve gizli hesapları görme gibi kelimeler ile bu konuda araştırma yapıyorsanız tam olarak doğru yerdesiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Yeminli İngilizce Tercüme

Gizli İnstagram Hesabı Görme Mümkün mü?

Peki takipleşmemiş olduğunuz Instagram gizli hesabın içerisini görmek istediğinizde nasıl göreceksiniz? Şu için gizli profillere erişmek isteyenlerin karşısına bir çok uygulama veya web sitesi çıkıyor.

Eskiden Instagram’ın bir açığı sayesinde gizli profili görmek mümkünmüş. Masaüstü üzerinden Instagram giriş yaptıktan sonra profilini görmek istediğiniz kişinin hesabına gidip ‘’daha fazla göster’’ seçeneğine tıkladıktan sonra paylaşımlara ulaşılabiliyordu. Fakat instagram bu açık için güvenlik önlemi aldı ve artık bu işlem ile hesaplar görme engellenmiş oldu.

Postegro Uygulaması ile Gizli İnstagram Hesabı Görme

Uygulamanın ‘Hepsi Bir Arada’ paketini 209 TL’ye satın alan Webtekno yöneticileri uygulamayı denemek istemiş. Uygulamanın çalışma mantığı ise, gizli hesabını görmek istediğiniz kişinin takipçilerinden biri eğer daha önceden bu uygulamayı indirerek kullanmış ise profili görme şansınız var. Programın %100 bir şekilde çalıştığını söyleyemeyiz. Fakat gizli olan bir çok profili de gösterebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Güneş Yanıkları Sonrasında Neler Yapılmalıdır?
Gizli İnstagram Hesabı Görme
Gizli İnstagram Hesabı Görme

Postegro uygulamasını indirdiğiniz zaman, gizli profili görmek istediğiniz kişinin takipçilerinden herhangi biri bu uygulamayı indirip kullanmış ise gizli profili görme şansınız çok yüksektir. Fakat takipçilerinden hiç kimse uygulamayı indirmemişse profile bakma şansınız ne yazık ki yoktur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz