Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

0
Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları
Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Herkese merhaba! Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları özellikle de evde olduğumuz zamanlarda oldukça ihtiyaç duyulan bir konudur. Operatör olarak Turkcell kullanıyorsanız, bu kampanyalardan büyük bir zevkle faydalanabilirsiniz. Özellikle de sadece birkaç adım sayesinde bu işlemleri gerçekleştirebileceksiniz. Sadece birkaç kod ile bir anda bedava internet hakkına da sahip olacaksınız

[toc]

Evde olduğumuz zamanlarda interneti çok fazla kullanır olduk. Kimi zaman Wi-Fi’den yararlanıyor olsak bile, evimizin interneti bizlere yavaş gelmektedir. Yavaş geldiği zamanlarda ise direkt olarak telefondan bağlanabiliriz. Bu gibi zamanlarda da bedava internet konusu faydalı olacaktır.

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları
Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell Biz Ekip Kurarak Bedava İnternet Kazanma

Bu internet kampanyasını kullanmak için öncelikli olarak Turkcell’in mobil uygulamasını indirmeniz gerekecektir. Bu uygulama üzerinden işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. En az 2 en fazla 5 arkadaşınız ile bir ekip kurabilirsiniz. Bu sayede 1 GB internet kazanabilirsiniz. Aynı zamanda bu ekip ile yapacağınız konuşma her ay ücretsiz olacaktır. Gruptaki 25 yaş altı katılımcılara ise 2 GB internet bedava olacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Acer Aspire 5 modeli ülkemizde satışta!

Turkcell Dijital 2 GB Bedava İnternet Kampanyası

Bu kampanyaya da direkt olarak uygulama üzerinden kolaylıkla katılım sağlayabilirsiniz. Bu uygulama üzerinden giriş yaparak, herhangi bir paketi kartla almanız dahilinde kazanacaksınız. Herhangi bir paketi satın aldığınız zaman, direkt olarak 2 GB interneti kullanmaya hak kazanacaksınız. Paket aldıktan sonra hattınız direkt olarak tanımlanır ve 1 ay boyunca kullanabilirsiniz.

Turkcell Bizce Bedava İnternet Kampanyası

Bizce uygulamasını indirerek kolaylıkla bedava internet kazanmaya var mısınız? Fakat bunun için kadın kullanıcı olmanız gerekecektir. Bu uygulama ve bu kampanya sadece kadınlara yönelik bir kampanya olacaktır. Bizce uygulamasını indirerek her gün giriş yapın ve her güne 1 kupan kazanın. Dolayısıyla;

  • 15 Kupon – Günlük 2 GB
  • 30 Kupon – 3 Günlük 3 GB
  • 45 Kupon – Günlük 5 GB
  • 60 Kupon – Haftalık 2 GB şeklinde olacaktır.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Android 12 Beta birkaç yeni heyecan verici özellik getiriyor

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz