Aylık Bedava İnternet Kodları

0
bedava-internet-kodları

Telefon operatörleri belli aralıklarla kullanıcılara sağlamış oldukları tarifler dışında, kullanıcılarına bedava internet kampanyaları düzenliyorlar. Kullanıcılarına hediye internet verebilmek amacıyla düzenlemiş oldukları kampanyaların günlük, haftalık ve aylık olarak internet paketlerine sunarken kullanmalarını kolaylaştıracak belli başlı kodlarda kullanılıyor.

Hemen hemen her operatörün sağlamış olduğu bedava kod sistemi ile kullanıcılar hayatlarının hemen hemen her anında bedava internetten faydalanarak bol bol internet kullanabiliyor.

Turkcell Hediye İnternet Kazanma Kodu

Turkcell hattı olanlar için hem aylık hem de haftalık ücretsiz izinler ile birlikte 1 GB hediye interneti kazanmak için HEDİYE AYLIK1GB kodunu yazarak 2222‘e mesaj atılması gerekiyor. Kampanyayı iptal etmek isteyen kişilerin ise kodu mesaj atarak kullanmasını isteyebiliyorsunuz.

Mesaj yoluyla katılacağınız kampanyaya ile birlikte Sürpriz olarak tanımlan kampanyalardan da yararlanmaktasınız. FIRSAT yazıp 2222’ye gönderebileceğiniz kodlarınız ile 500 MB hediye kazanabiliyorsunuz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Karanlık Mod Nedir

Turkcell’in ülkemizde yerli whatsapp olarak tanıttığı BİP uygulaması içinde farklı seçenekler mevcut. BİP için internet kazanmak isterseniz ise KİM1GBISTER yazarak 2222’ye göndermeniz gerekmektedir.

bedava-internet-kodları
bedava-internet-kodları

Vodafone Hediye İnternet Kazanma SMS Kodları

Vodafone ücretsiz olarak 8 GB hediye internet paketinden yararlanmak istediğinde ise SUPER2GB kodunu yazarak 3636’ya mesaj atmanız gerekmektedir. SUPER2GB kodunu mesaj attığınız anlık olarak tarifenize 2 GB hediye internet paketi kazanabiliyorsunuz. Bu kampanya tüm tarifeler için geçerli olmamak ile birlikte belli başlı tarifeler için geçerlidir.

Vodafone bedava internet paketinden yararlanabilmek için yapılması gereken Süpriz kodunu yazarak 6666‘ya mesaj atarak yapabilirsiniz. Sürpriz kodunu mesaj attıktan sonra hattınıza NET 500 MB internet paketi kullanılacaktır.

bedava-internet-kodları
bedava-internet-kodları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz