Apex Bedava Kutu ve Packs

0

Apex bedava kutu ve packs ile sizlere Apex’in kullanıcılarına sunduğu paketler ve kutular hakkında detaylı bilgiler aktaracağız. Bu paket ve kutuların ne işe yaradıklarını, paket ve kutuların neleri içerdiğini ve bu paket ve kutuları ücretsiz bir şekilde nasıl temin edebileceğinden bahsedeceğiz. Apex kutu ve paketleri, Apex Legends oyunu tarafından ücretsiz ve ücretli bir şekilde temin edilmektedir. Oyunlar oynadıkça size verilen eşya paket ve kutulardır. Paketler ve kutular, oyundaki görünümlerin ve diğer eşyaların elde edilebilmesinin tek yoludur. Daha önceden PUBG, CSGO ve LOL gibi oyunlarda karşımıza çıkan bu paketler ve kutular elde edilenler, APEX Legends oyununda paylaşılamamaktadır. Ayrıca bunları takas veya satamazsınız. İngilizce’de Loot Box olarak adlandırılan kutulardan tek seferde üç eşya elde edebilirsiniz. Diğer oyunlarda olduğu gibi APEX Legends de her eşyanın değeri farklıdır ve nadide eşyalar bulunur. Bu nadide eşyaları elde etmenizin yolu daha çok Apex bedava kutu ve packs açmaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   2021 Skoda Scala fiyatlarına da indirim geldi!

Apex Bedava Kutu ve Packs Elde Et

Apex paketleri ve kutuları oyuna özel kozmetik eşyalar çıkmaktadır. Bunlar Mağazada yer almaktadır.  Coin’ler aracılığıyla satın alabilirsiniz. Coinlerin satışı şuan oldukça yaygındır ancak çoğu kullanıcı bu fiyatları ödeyemez. Kozmetik eşyalardan efsanevi görünümler, silah görünümü, bitiş animasyonları, pozlar, avatarlar, üyelik görünümleri ve introlar gibi farklı eşyalar çıkmaktadır. Mağazada bedava paket ve kutu satın almak dışında şu yöntemlerle kutu ve paket kazanabilirsiniz;

  • Oyun oynayarak ve seviye atlama
  • Twitch Prime Exclusive Packs

Twitch Prime’dan şu yöntemlerle Apex bedava kutu ve packs kazanabilirsiniz;

  • İlk önce Apex Legends Twitch Prime sayfasını açın.
  • Açılacak sayfada ClaimNow butonuna basın.
  • Açılan sayfada Twitch üyeliğiniz varsa Sign In, eğer üyeliğiniz yoksa Sign Up seçeneğine tıklamanız gerekir.
  • Girişinizi yaptıktan sonra Yetkilendir butonuna tıklayın.
  • Yetkilendirme işleminden sonra açılan pencerede EA hesabınıza bağlanın.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Zoom bu yaz sanal etkinlikler platformu başlatıyor

Twitch Prime ve EA hesaplarını doğru bir şekilde sisteme entegre edin. Sonra Apex Legends oyununa girerek paket ve kutuları kullanabilirsiniz. Ödüller tek bir seferliktir.

Apex Bedava Kutu ve Packs

Apex Legends Bedava Hesaplar

Apex Legends bedava hesapları sizlerle paylaştığımız örneklerle Origin aracılığı ile açabilirsiniz. Her kullanıcının oyun başlarında seçtikleri karakterlere göre oyunun gidişatları şekillenmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz