Apex Legends Bedava Coin & Skin

0

Apex Legends, ücretsiz bir Battle Royale oyunudur. Apex Coin denilen şey, oyunda kullanılan para birimidir. Bu para birimi sayesinde oyunun mağazasında bulunan silahlar ve karakterler için yeni aksesuar öğeleri satın alabilirsiniz. Apex Coin’leri aksesuarları Apex Paketleri satın almak ve dilediğiniz gibi yeni karakterlerin kilidini açabilmek için de kullanılabilir. Coin & Skin aksesuarları ülkemizdeki kur oranları sebebiyle pahalı olmaktadır. Sizler için Apex Legends bedava Coin & Skin aksesuarlarını nasıl alabileceğinizi anlattık. Peki bedava Coin & Skin nasıl alınır?

Apex Legends Bedava Coin & Skin Almanın Yolları

Apex Legends bedava Coin & Skin almanın yolları şunlardır;

  • Üçüncü taraf yazılımlar veya web sitesi kullanmak
  • Eşantiyonlar ile katılım sağlamak
  • Apex BattlePass satın alma
  • Amazon Üzerinden Apex Coin & Skin satın alma
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   SQL Server Always-On Nedir?

Üçüncü Taraf Yazılımı veya Web Sitesi Kullanma

GameGleam ve IDLE-EMPIRE gibi üçüncü taraf yazılımlarda veya web sitelerinde, ücretsiz Apex Coin & Skin alma fırsatı vardır. Bu web sitelerinin çalışma şekilleri genellikle aynıdır. Hepsinde oyun içi görevleri tamamlamanız, video reklamlarını izlemeniz, anketleri doldurmanız ve web siteler ile uygulamalar tarafından sizlere verilen görevleri yerine getirmeniz istenecektir. Bu görevleri tamamladığınızda puan kazanacaksınız ve bu puanlar belirli bir kısmı geçtikten sonra istediğiniz aksesuarı satın alabilirsiniz. Yetkililer tarafından sizlere gönderilecek kodu kullanarak oyunda istediğiniz şeyleri satın alabilirsiniz. Bu yöntem, oldukça etkili ve kısadır. Çoğu Apex Legends bedava Coin & Skin web sitesinde, arkadaşlarınızı davet ettikçe puanlar kazanırsınız. Bu nedenle oyundaki arkadaşlarınızı üçüncü taraf yazılımlar veya web sitelerine çağırmanız gerekir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   İkinci el otomobilde yeni tip dolandırıcılık!

Apex Legends Bedava Coin

Apex BattlePass ve Amazon Üzerinden Apex Coin & Skin Satın Almak

Apex BattlePass sahipleri oynadıkça kazanmaktadır. Bu nedenle biraz fazla para harcayarak daha iyi aksesuarlar elde edebilirsiniz. Mücadele Biletleri 950 Apex Coin’dir. Bu şekilde 97 seviyelere çıkarabilirseniz 1000 Apex Coin iade edilmektedir. Bununla birlikte BattlePass ile tüm karakter paketleri, Sezon 7 ödülleri ve Kraliyet Muhafızı Wraith dahil olmak üzere ücretsiz olarak ödüller kazanabilirsiniz. Ayrıca Amazon üzerinden hediye kartları ve ücret karşılığında Coin & Skin satın alabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz