Vodafone Bedava Sınırsız İnternet Paketi Kodları

0
vodafone sınırsız İnternet Paketi
vodafone sınırsız İnternet Paketi

Ücretsiz internet kazanma yöntemleri olarak bu yıl için Vodafone tarifeler dışında kullanıcı için ücretsiz internet kampanyaları düzenlenmektedir. Vodefone hediye internet paketi vermek için düzenlenen kampanyalarda günlük, haftalık ve aylık hediye internet paketlerini kullanıcılara sunarken belirli kodları kullanmaktadır.

Bedava internet kodlarını Vodefone belirlemiş olduğu numaralara mesaj göndererek hediye kazanan kullanıcılar için Vodefone belirlemiş oldukları kodlar şu şekildedir.

Vodafone Ücretsiz İnternet Kazanma SMS Kodları 2021

Vodafone ücretsiz 8 GB hediye internet paketlerinden yararlanmak isteyenler SUPER2GB kodunu yazarak 3636’ya mesaj göndermeleri gerekir. SUPER2GB kodunu mesaj atıldığında anlık olarak tarifenize 2 GB hediye internet paketi kazanabilirsiniz. Bu kampanya tüm tarifeler için geçerliliği bulunmaktadır.

Diğer Vodafone bedava internet paketlerinden yararlanabilmeniz için yapmanız gereken Surpriz kodunu yazarak 6666’ya mesaj atmaktır. Surpriz kodunu mesaj attığınız zaman haftalık olarak 500 MB bedava internet kazanabilirsiniz. Vodafone bedava internet paketlerinden yararlanabilmek için NET 500MB kodunu da kullanabilirsiniz. NET 500MB kodunu mesaj attığınız zaman hesabınıza 500 MB hediye internet kazanabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Samsung Galaxy S22 renkleri ve depolama seçenekleri sızdırıldı

İnternet Paketi

Vodafone İnternet Kazanma SMS ile Nasıl Yapılır?

Vodafone bedava internet paketlerinden biri olan katlanan internet paketinden yararlanabilmek için Kazan kodunu yazarak 4445’e mesaj atabilirsiniz. Mesaj attıktan sonra tarifenizde internet kadar hediye internet kazanabilirsiniz. Tarifenizde bulunan internet paketi kadar hediye internet kazanabilmeniz için kullanacağınız kod KAZAN kodudur.

Vodafone 4.5G abonesi olanlar için sunulan aylık 2 GB hediye internet fırsatından yararlanabilmeniz için yapmanız gereken 4.5G kodunu yazarak 4545’e mesaj göndermeniz gerekir.

Vodafone Hediye Çarkı ile Ücretsiz İnternet Kazanma

Vodafone anlık 3 GB ücretsiz internet kazanabilmeniz için yapmanız gereken tek şey HEDIYE3GB kodunu yazarak 4545’e mesaj atmanız yeterlidir. HEDIYE3GB kodunu kullandığınız zaman aylık 3 GB hediye internet elde edebilirsiniz.

Vodafone yanımda uygulamasını telefonunuza indirdikten sonra BANANEVAR kodunu 4455’e mesaj atmanız gerekir. BANANEVAR kodunu kullanarak Vodafone yanımda uygulaması içerisinde yer alan hediye çarkıyla internet paketleri kazanabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Apple, 2022'de iPhone ve Apple Watch'a araba kazası algılama özelliklerini getirmek için çalışıyor

Vodafone Hediye 5 GB İnternet Kampanyası

Vodafone ücretsiz 5 GB hediye internet kampanyasından yararlanabilmeniz için yapmanız gereken 4bucakg kodunu yazarak 4545’e mesaj atmanız gerekir. 4bucakg kodunu mesaj attığınız zaman anlık olarak hattınıza 5 GB hediye internet tanımlanacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz