Turkcell Sınırsız İnternet Paketi Bedava Kodlar

0
Turkcell Sınırsız İnternet paketi kodları
Turkcell Sınırsız İnternet paketi kodları

Turkcell ücretsiz internet kazanma koduyla internet ihtiyacınız olduğu zaman bedava internet kodlarından yararlanarak anında hediye internet kazanabilirsiniz. Turkcell tarafından müşterilerine sunulan bedava internet kampanyalarında bedava internet kodları kullanarak günlük, haftalık ve aylık paketler kazanma fırsatınız vardır. Turkcell sınırsız internet kodlarını verilen numaralara mesaj atarak hediye internet kazanabilirsiniz. Bu yazıda Turkcell bedava internet kodları hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Turkcell Ücretsiz İnternet SMS Kodu Nedir?

Turkcell faturasız veya faturalı tarifelerden bedava internet yollarıyla kampanaya dahil olarak yararlanmak için INTERNETIM kodunu 2222’ye mesaj atmanız gerekir. Hediye 1 GB internet için INTERNETIM kodunu kullanmanız yeterli olacaktır.

Turkcell’in müşterilerine sunduğu diğer hediye internet kampanyaları arasında GELMB kodunuz 2222’e mesaj attığınızda bedava internet kampanyasına dahil olabilirsiniz. Haftalık 1 GB verilen hediye internet için GELMB kodunu kullanmanız yeterli olacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   General Mobile Telefonu Modem Olarak Kullanma

Turkcell Sınırsız İnternet

Turkcell Hediye İnternet Kazanma Kodu 2021

Turkcell faturasız hat müşterileri için hem haftalık hem de aylık ücretsiz internet kampanyasına katılarak 1 GB hediye internet kazanabilmeniz için HEDİYE AYLIK1GB kodunu yazarak 2222’e mesaj atmanız yeterli olacaktır. Kampanyayı iptal etmek isterseniz HEDİYE HAFTALIK1GB kodunu yazarak 2222’e mesaj göndermeniz gerekir.

Turkcell müşterileri sunulan sürpriz hediye internet kampanyalarına katılmak isterse yapılması gereken SURPRİZ kodunu 2222 ye göndermektir. Turkcell tarafından size verilen haftalık 500 MB ile 2 GB bedava internet için SURPRİZ kodunu kullanmanız gerekmektedir.

Bedava internet kampanyasından birine katılarak günlük 500 MB hediye internet kazanmak isterseniz FIRSAT yazarak 2222 ye göndermeniz gerekir. FIRSAT kodunu kullandığınız zaman 500 MB hediye kazanabilirsiniz.

Turkcell sınırsız internet kampanyasına katılarak, günlük, haftalık ve aylık hediye internet paketlerinden yaralanabilmeniz için kullanmanız gereken mesaj kodu GEL MB kodudur. 2222 ye GEL MB kodunu gönderdiğiniz zaman sizlere sunulan 1 GB ile 5 GB aylık internet tarifelerinden birini hediye olarak alabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Sony'nin Xperia 5 Serisini Durdurduğu Bildiriliyor

Turkcell BİP üzerinden hediye internet kazanılması için KİM1GBISTER yazarak 2222 ye göndermeniz yeterli olacaktır. Mesajından sonra fırsatlardan yararlanabilmek ve yarışmaya katılmak için size mesaj gönderilmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz