Lords Mobile Bedava Hesaplar

0

Lords Mobile, son dönemlerde mobil cihazlarda oynanan en popüler oyunlar arasında yer almaktadır. Bu oyunda rakiplerinize karşı mücadele ederek onları yenebilir ve liginizde yükselerek en üst seviyelere çıkabilir. Pek çok kullanıcı ilgili oyunla ilgili problemlerle karşılaşabiliyor ve yeni hesap oluşturma adımlarını gerçekleştiremiyor. Bizlerde tam bu noktada problemlerinizi karşılayabilmek için Ücretsiz Lords Mobile Hesapları listesini paylaşıyoruz. Bu listede yer alan hesapları kullanarak hem yeni hesap açmanıza gerek kalmaz hem de yüksek seviyeli hesaplara sahip olacaksınız. Bu durumun sizler için her anlamda iyi sonuçlar verecektir.

Lords Mobile Bedava Hesap Listesi 2021

Lords Mobile oyununda yüksek seviyelere sahip karakterler elde edebilmek ve oyun içinde satın alınan mücevherli hesaplar için aşağıdaki listemizi kontrol edebilirsiniz. Her hesabı aldığınız zaman mutlaka şifre değişikliğini yapmanız ve iletişim bilgilerini güncellenmeniz gerekir. Bunun nedeni şifreler açık şekilde paylaşıldığı için diğer kullanıcılar aldığı zaman hesaba erişim olabilir.

  • nydarcraft@gmail.com : Ben19101999
  • samhawk15@gmail.com : K5ansas6
  • iainmesser215@gmail.com : Lololo10
  • fishfan426@gmail.com : Fishin101
  • mitcjer21@gmail.com : Bearfan02
  • brouillard@gmail.com : Gladhill25
  • mindfreakdenny@gmail.com : Mindfreak0!
  • bagge@gmail.com : Ghy64evk!
  • williams1977@gmail.com : Candle77
  • neilforg@gmail.com : Oabkefit4
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Upload Yapmak Kotadan Yer Mi?

Lords Mobile Bedava Hesaplar

Lords Mobile Ücretsiz Hesapların Özellikleri Nelerdir?

Lords Mobile oyununda sizlere sunulan bedava hesapların özellikleri normal hesaplardan bir farkı yoktur. Bu hesaplardan bazıları diğer kullanıcılar tarafından oynanmış olup paylaşıldığı için hesaptaki karakterler fazlasıyla gelişmiş olacaktır. Bu gelişmişlik nedeni platform içerisinde diğer rakiplerine karşı üstünlük kurmasıdır. Bizler sizler için her zaman en kaliteli hesapları paylaşmaya gayret ediyoruz ve hesaplar içerisinde gelişmek için para harcamanıza gerek kalmadan karakterleri sunuyoruz.

Lords Mobile Bedava Hesaba Giriş Yapmak İçin Hesap Onayı Gerekiyor Mu?

Lords Mobile Bedava Hesap listesinin içerisinde tüm hesaplar belirli bir e-posta adresi ile açılmıştır ancak herhangi bir e-posta onayı yapılmamıştır. Bu nedenle siz de onayı gerçekleştirmeden önce mail adresinin güncel olarak kullandığınız adresle değiştirip sonrasında gerekli onayı yapmanız gerekir. Bu durum hem hesap güvenliğinizi tehlikeye sokmaz hem de oyuna giriş yapmak için imkanlar sunar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz