GeForce Now Bedava Premium Hesap

0
82

Yüksek donanım ve teknolojiye ihtiyaç oyunları oynayabilmek için neredeyse her yıl yeni bir ürün almak zorunda kalmaktayız. Örneğin görüntü kalitesi konusunda sınırları zorlayan bir oyun ekstra bir ekran kartı satın almadan maksimum performanslar alabilmek zordur. Bu sorunlar son zamanlarda artınca ve bireylerin alım gücü tahmin edilince Nvidia Geforce Now adlı girişim önemli bir eksiği kapatmaktadır. Uzmanlar tarafından üç bulut oyun servisi şeklinde nitelendiren playerların, oyunları kendi bilgisayarlarınızdan oynayıp kendi donanım performanslarını kullanmayarak sistemdeki donanımlardan faydalanılan bir yapıdır. Üstelik GeForce Now bedava premium hesap aracılığı ile bağlantı kuranlar standart ücretlerden kurtarmaktadır. Normalde herhangi bir ücret ödemeden oynayabilirsiniz ancak elbette bazı kısıtlamalar bulunmaktadır. Bu nedenle ücretsiz premium hesaplar pek çok oyuncu tarafından araştırılmaktadır. Özellikle Geforce New üzerinden cyberpunk 2077 oynamak isteyenler bu aramaları gerçekleştirmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Oppo A15s tanıtıldı! İşte özellikleri ve fiyatı

GeForce Now Bedava Oyunlar

Ürün dağıtımları konusunda dijital alanları kapsayacak bir şekilde bazı platformlar hizmet vermektedir. Satın alınan diğer hizmetler ile bağlantılı çalışılabilmesi de ekstradan tercih nedeni olmaktadır. Günümüzde ciddi anlamda ilgi gören dağıtım servisi olan Steam ve GeForce ile uyumlu çalışır. Bu nedenle satın alacağınız veya masrafsız edindiğiniz ürünleri rahatlıkla açabilirsiniz. Güncel bedava oyunlar yine aşağıda verilen Nvidia hesabı seçenekleri içerisinde yer almaktadır.

GeForce Now

GeForce Ücretsiz Üyelik

Streaming yani izleme tarzında bir oynama söz konusu olduğunda aklınıza ilk gelen yöntemler hemen işe yaramaz. Yani crack vasıtası ile demo sürümü full sürüme çevirirken bir üyelik işleyişi bulunmaktadır. Ücretsiz üyelikler ya tanıtım amacı ile üretici firma tarafından dağıtılır veya sponsorlar vermektedir. Bu sayede kullanıcı kitlesi yükselirken insanların sistemi benimsenmesi sağlanmaktadır. Bu zamanları kaçırdıysanız üzülmenize gerek yoktur. Aşağıda yer alan listede bir tanesini seçerek oynayamaya başlayabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Apple iMac Pro satıştan kaldırıldı!

Güncel Üyelikler 2021

Denemeler sağlanırken kütüphanede nelerin olduğunu gözden geçirmeyi unutmayın. Bu yıla özel olarak hazırlanmış güncel üyelikler aşağıdaki gibidir.

  • Kullanıcı Adı: rsaikaofmi_urau1@gmail.com Şifre: 6jamal-h
  • Kullanıcı Adı: ubahaa.eldeenn389@hotmail.com Şifre: ldoda.a25
  • Kullanıcı Adı: eshahriar.rabab12@hotmail.com Şifre: crazy.s00
  • Kullanıcı Adı: fkadasaidikader@gmail.com Şifre: cmubas88
  • Kullanıcı Adı: tkapil.thapa.397d@hotmail.com Şifre: ariano29
  • Kullanıcı Adı: aleksandar.nikolo@gmail.com Şifre: jmouadh.so
  • Kullanıcı Adı: tlaouni.shakurl75@gmail.com Şifre: nsam123456
  • Kullanıcı Adı: sislam.suleiman0o@hotmail.com Şifre: hmyar411a

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz