Ana Sayfa Bilim ve Teknoloji Adobe, 2021 Dünya Etkileşim Tasarımı günü tarihini açıkladı

Adobe, 2021 Dünya Etkileşim Tasarımı günü tarihini açıkladı

0

Merhaba tekno bilim adamı okuyucuları; Geçen ay Adobe büyük etkinliği olan MAX Conference’ın bir kez daha tamamen sanal hale getirilmesi gerektiğini öğrendik. Aynısı IxDD 2021 için de geçerli gibi görünüyor, bu yüzden takviminizi işaretlediğinizden emin olun!

IxDD 2021 Hakkında: Dayanışma ve Dönüşüm

Cuma günü, Adobe Design and Layout’un resmi Twitter hesabı, Dünya Etkileşim Tasarımı Günü’nün (IxDD) 2021 baskısının tarihini açıkladı: 28 Eylül 2021. Her zaman olduğu gibi, Etkileşim Tasarımı Derneği (IxDA) ile ortaklaşa sunuldu.

Tüm dünyada bölgesel canlı yayın etkinlikleri olacağından, komitenin 11 farklı ülkeden 16 üyesi var. Her ülke, temsilcileri ile birlikte aşağıda listelenmiştir;

 1. ABD – Scott Belsky, Kevitha Krishnan, Tom Beck
 2. Kanada – Branda Sanderson, Lindsay Munro
 3. Hindistan – Sonia Manchanda
 4. Fransa – Frederic Degouzon
 5. Çin – Xiao Yong
 6. Japonya – Yuichi Inobori
 7. Güney Afrika – Kelo Kubu
 8. Almanya – Andre Jay Meissner
 9. Myanmar – Phyu Mon
 10. Hollanda – Birgit Geiberger Boersma
 11. Arjantin – B Adrian Somoza, Pato Torello
Adobe 2021 Dünya Etkileşim Tasarımı

Adobe IxDD 2021’de Sekmeleri Tutun

Şimdiye kadar, IxDD 2021 hakkında çok fazla bilgi yayınlanmadı. Şimdiye kadar ne program ne de konuşmacıların / öğretim görevlilerinin listesi paylaşılmadı. Siteyi güncellemeler için kontrol etmeye devam edebilir veya sadece e-posta uyarıları için kaydolabilirsiniz.

IxDD 2021 web sitesinin alt kısmında #IxDD ve #CreatewithAdobeXD hashtag’leri bulunur. Muhtemelen, etkinlik hakkında tweet atacaksanız, Adobe bunları başlığınıza eklemenizi istiyor. Varsa diğer sorularınız ixdd@adobe.com adresinden IxDD 2021 ekibine gönderilebilir.

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz