Türk Telekom 30 GB Mobil İnternet Bedava

0

Türk Telekom, kullanıcılarına bedava internet hakkı dâhil olmak üzere birçok hediye vermektedir. Bu avantajlardan yararlanmak isterseniz, Online İşlemler uygulamasına giriş yaptığınızda, her hafta çeşitli hediyeler ile Türk Telekom Bedava İnternet kazanma fırsatı yakalarsınız. Türk Telekom’da birçok farklı kampanya ile 30 GB’a kadar varan bedava internet vermektedir! Türk Telekom bedava internet kampanyalarına dair detayları Türk Telekom kullanıcılar tarafından merakla araştırılmaktadır. Türk Telekom hediye internet ve 30 GB varan bedava internet kampanyalarına dair detayları sizlere bu yazıda aktaracağız. Peki Türk Telekom 30 GB hediye internet kampanyasına nasıl başvuru yapabilirsiniz?

Türk Telekom 30 GB Bedava İnternet

Türk Telekom, 4.5G uyumlu SIM kartlarını ücretsiz bir şekilde alan Türk Telekom kullanıcılara 1 aylık 30 GB bedava internet hakkı vermektedir! 2019 tarihinden önce Türk Telekom kullanıcıları olan ve kampanya için aranılan şartları taşıyanlar 3G uyumlu SIM kartlarını 4,5G uyumlu SIM kartları ile değiştirerek 30 GB bedava internet hakkı elde edebilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Coca Cola – Fanta Bedava İnternet Kodu

Bu kampanya ile birlikte birçok GB kazanan Türk Telekom kullanıcıları, “INTERNET”  yazarak 5555’e SMS gönderdiklerinde kalan kullanım bilgilerini kontrol edebilirler. İptal için ise IPTAL 4.5G yazarak 5555’e mesaj göndermeniz gerekir.

Türk Telekom 30 GB

Türk Telekom Sil Süpür

Türk Telekom, bedava internet kazanmak isteyen kullanıcıların en çok başvurduğu yöntemler arasında Sil Süpür uygulaması yer almaktadır. Türk Telekom Sil Süpür sayesinde bedava internet kampanyası katılabilir ve her hafta bu avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Türk Telekom Online işlemler uygulamasını Google Play Store veya App Store uygulaması üzerinden indirebilirsiniz. Ardından Telefon numaranız ve şifrenizi kolayca alabilirsiniz. Telefon numaranız ve şifrenizle giriş yaptıktan sonra Sil Süpür sayfasına giriş yaparak her hafta sil-süpür oyununu oynayabilirsiniz ve bedava SMS, dakika ve GB sahibi olabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   İnternetten Mezuniyet Belgesi Nasıl Alınır

Yeni Hat Sahiplerine Bedava İnternet

Türk Telekom yeni hat sahiplerine özel pek çok kampanya ile bedava GB vermektedir. Türk Telekom Efsane 8, 12 ve Prime Efsane 20 tarifelerinden birini tercih ettiğinizde yeni Türk Telekom kullanıcıları, sadece 1 defaya mahsus aylık 10 GB bedava internet kazanmaktadır! 10 GB bedava Türk Telekom internet kampanyası hattınıza otomatik olarak tanımlanır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz