Snapchat tekerlekli sandalyelerde Bitmoji avatarlarını test ediyor

0
14

Merhaba saygıdeğer tekno bilim adamı takipçileri; Bitmoji, 2007 yılında Jacob Blackstock, David Kennedy, Shahan Panth, Dorian Baldwin ve Jesse Brown tarafından kurulan Bitstrips adlı bir şirket tarafından oluşturuldu. Bitstrips’in Bitmoji’yi piyasaya sürmesinden kısa bir süre sonra şirket, 2016 yılında Snapchat tarafından satın alındı. Bitmoji o zamandan beri her zamankinden daha yaygın olarak biliniyor ve kullanılıyor.

Günümüzde Bitmoji, çabalarının çoğunu kullanıcılarına kapsayıcılık için daha fazla avatar kişiselleştirme seçeneği sunmaya odaklıyor. Bitmoji’nin en yeni eklemeleri, ne olacağına dair herhangi bir gösterge ise, gelecek umut verici görünüyor.

Bitmoji, Tekerlekli Sandalye Temsili Ekliyor

Snapchat’ın çizgi film avatar oluşturma uygulaması olan Bitmoji, manuel tekerlekli sandalyede avatarı içeren yeni çıkartma seçimlerini test ediyor. Tasarımları oluştururken Bitmoji, topluluk geri bildirimlerini gözden geçirdi ve Snapchat’ın engelli hakları danışmanıyla yakın bir şekilde çalıştı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Xbox Series S fiyatına indirim geldi! Peki ne kadarlık bir indirim?
Bitmoji
Snapchat tekerlekli sandalye

Tekerlekli sandalyede Bitmoji avatarınızın yeni çıkartmalarını bulmak için, arama işlevini kullanarak “tekerlekli sandalye” anahtar kelimesini arayabilirsiniz. Bu, Bitmoji uygulamasında, Chrome tarayıcı uzantısında, iOS klavyesinde ve Gboard’da çalışır.

Snapchat üzerinden veya Bitmoji’nin Android klavyesinden paylaşım yapıyorsanız, yazarken akıllı etiket öneri özelliğini kullanabilirsiniz.

Bazı giyim seçenekleri, yeni tekerlekli sandalye seçimleriyle pek doğru görünmeyebilir. Bitmoji, bazı teknik zorluklar yaşadığını kabul ediyor. Hizmet, bu test dönemindeki karışıklıkların üstesinden geldiği için farklı bir kıyafet veya çift ayakkabı denemeyi önerir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz