PUBG Royale Pass Bedava

0
28

Devamlı güncellenen ve sürekli yükselten oyunlar arasında PUBG oyunu yer almaktadır. Kitle bakımından pek çok efsane oyunla yarışmaktadır. Hatta çıkartılan PUBG Royale Pass eklentisi ile var olan kullanıcıları oldukça memnun etmektedir. Klasik oynanış biçimlerinden sıkılanlara yönelik hazırlanan bu eklenti ile çeşitli görevleri tamamlayarak daha güçlü ve değişik ekipmanlara ulaşmak mümkün olmaktadır. Elbette UC parası harcayarak elde edebileceğiniz özel Royale Pass durumları da bulunmaktadır. Örnek vermek gerekirse sezonluk etkinliklerde cebinizden bazı ücretler çıkarmanız halinde Elite Royale Pass bedava almanıza imkan bulunmaktadır. Bu sayede ücretsiz PUBG Pass sezonundaki etkinliklere takılı kalmayıp sıradan eşyalardan da kurtulabilirsiniz.

Standart oyun haritaları, figürleri ve savaşları bir süre sonra oyuncular sıkmaktadır. Bu nedenle oyunu belli bir aşamaya gelenler ve tamamlayan yeni bir oyun aramaktadır. Bu durumda üretici firmaları zarar görmektedir. Bu nedenle ürünlerini devamlı geliştirerek ilgi çekici hale gitirmek, cazip şeyleri sanal evrenlere entegre etmeye çalışılır. Elite Royal Pass kaç UC veya nasıl alınır tarzı soruların çıkış noktası da tamda buradan gelmektedir. Geliştiriciler kodlama yaparak farklı alanlar oluştururlar. Bedava Elite Royal normalde mümkün değildir fakat edeceğiniz UC kodlarıyla bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Tek seferlik bir alım olduğundan dolayı ulaşabileceğiniz 600 UC üzerindeki ücretsiz şifreler bir sezon boyunca işinize yarayacaktır. Bu sayede sezon tamamlanana dek başka bir talebiniz bulunmazsa gerçek para harcamayacaksınız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   H2X’ten Hidrojenle Çalışan Araba Geliyor

PUBG Mobile Royal Pass Hilesi

Neredeyse tüm programların harcama gerektirmeyen versiyonları bulunur. Ancak bunlar genelde demo sürümleridir veya sınırlandırılmış özellikler ile donatılmıştır. Kullanıcılar crack yöntemleri ile engelleri aşmaya çalışırken online oyunlarda ise devreye güncel hileler girer. Yazıda konu aldığımız PUBG Royale Pass hilesi de benzer bir şekilde oyuncuların araştırdığı bir konudur. 2021 yılında özel hazırlanmış Elite Pass hileleri sezona giriş yaparak premium özelliklerden faydalanmanızı sağlar.

PUBG Royale Pass

Ücretsiz Elite UC Kodlar

Yukarıda sizler için en uygun ve en kolay yol bedava PUBG UC kodları eklenmiştir. Herhangi bir sitede ücretsiz şifre bulamadıysanız hemen aşağıda sıralanan listeden yararlanabilirsiniz. Bunları aktive ederek UC miktarına göre premium Elite Royal sezonuna katılma şansınız vardır.

  • GFHKC-WERXGI-THKS8
  • FVXAA-ROEZ36-CXVNE
  • CFVKD-EWRZF-OGFB6
  • OWEQZ-QOAEZ-ETKD1
  • LIJIO-TRWER3-ZSDW7
  • GFMXS-XOZDW-RGIXZ5
  • HTKCE-ZSWET-XD7R5
  • ASDWE-ERGZ4-RKS34
  • THKXE-RGKD2-HYKX5
  • NBMDF-BMXS5-GMCS0

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz