İnstagram Gizlilik Hesap Görme

0
37
İnstagram Gizli Profile Bakma
İnstagram Gizli Profile Bakma

Merhaba Teknoloji Haberleri ailesi , bugün sizlere İnstagram Gizlilik Hesap Görme hakkında bilgiler vereceğiz.

Uzunca bir süredir yayında olan ve her geçen gün popülerliği artan bir uygulama ile Instagram içerisinde bulunan gizli profiller görüntülenebiliyor. Yüksek oranda çoğu profili gösteren uygulama, yüzde 100 her profili göstermiyor. Peki Instagram gizli profiller nasıl görüntülenir?

Konu Instagram olunca gizli profiller çoğu kişinin merak ettiği bir durum oluyor. Instagram içerisinde gizli hesap görme artık imkansız değil. Ancak bu durum platformun kurallarına aykırı ve birazdan göstereceğimiz yöntemi kişisel profilinizde kullanmamanızı öneriyoruz.

İnstagram Gizlilik Hesap Görme Programı Var mı?

Evet dostlar Günümüzün teknoloji çağında merak edilen sosyal medya bizlerin vazgeçilmez parçası. İnsanlar her anını en çok kullanılan İnstagram üzerinden anılarını paylaşıyor. Hal böyle olunca dostlarına ve yakın arkadaşları görebiliyor sadece. Gizli hesabı merak edenler genelde eski sevgilisi yada kıskançlık duyduğu sevmediği kişilerdir. Aslında bu hiç etik bir davranış olmasa da bizler o kişinin neler yaptığını merak ediyoruz. Hal böyle olunca dediğim gibi 3. parti yazılımlar sayesinde karşı tarafın fotoğraflarını bilgilerini görebiliyoruz evet böyle bir program var.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Bilgisayardan Iphone Telefonuma Nasıl Fotoğraf Atabilirim? - 3 Adımda Iphone Dosya Transferi

İnstagram Gizlilik Hesap Görme Programı Güvenli Mi?

Youtube mecrasında ve soysal medyalarda ben genelde bunun üzerine çok bilgi paylaştım. Böyle uygulamalar sizlerin iyiliği için değil kendi iyilikleri için çalışmaktadır. Ne demek istediğimi şimdi rahat bir şekilde anlayacaksınız. Vermiş olduğum uygulamayı indirdiğiniz zaman fake hesaptan gireceksiniz büyük ihtimal ile kendi hesabınızı ateşe atmazsınız yani. Buraya kadar herşey güzel evet bu uygulamalar havuz mantığı ile çalışmaktadır yani siz fake hesaptan girseniz bile o fake hesp içerisinde takip ettiklerinizin fotoğraflarını vs gibi bilgilerinide kayıt altına almaktadır. Peki bunun için ne yapabilirsiniz. Takip ettiklerinizin içerisinde kendi profiliniz olmasın çünkü başkasıda sizleri görebilir. Bu uyarıma dikkate aldıktan sonra indirebilirsiniz.

Instagram-gizli-profil-gorme
Instagram-gizli-profil-gorme

İnstagram Gizlilik Hesap Görme Uygulaması Hangisi

Bundan bir önceki yazımızda POSTEGRO uygulamasından bahsetmiştim ama son zamanlarda stabil olarak çalışmamaktadır. Durum böyle olunca POSTEGRO alternatifi bir uygulama çıktı ismi ise LİLİ. Güncel olarak çalışmakta olan bir uygulama.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Instagram fotoğraflarını PC'ye toplu indirme - 2021

İnstagram Gizlilik Hesap Görme Uygulaması: Postegro

Postegro isimli uygulamaya buraya tıklayarak erişebilirsiniz. Uygulama marketlerinde bulunmayan uygulamayı isterseniz APK olarak indirerek Android işletim sistemine sahip akıllı telefonunuza kurabilirsiniz. Ancak üçüncü parti uygulama kurmak istemezseniz uygulamanın tarayıcı versiyonunu da kolaylıkla kullanabilirsiniz. Uygulama, sizin bilgilerinizi topladığına dair herhangi bir açıklamada bulunmuyor.

Lili Uygulaması Nedir?

Lili uygulaması POSTEGRO uygulamasının alternatifi olan gizli instagram profillerini görmeye yarayan bir programdır. Bu program sayesinde havuz mantığından alınan bilgiler ile sizlere hizmet sunmaktadır.

Lili Uygulaması Sizlere Neler Sunuyor?

  • Instagram kullanıcılarının profil resimlerini göster
  • Fotoğraf ve video kaydedin.
  • Kullanıcıları arayın.
  • Instagram Hikayelerinden videoları ve fotoğrafları kaydet
  • Hikayeleri doğrudan telefonunuza indir
  • Paylaşılan resimleri bilgileri gösterir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz