Günlük Bedava İnternet Kodları

1
Günlük Bedava İnternet Kodları
Günlük Bedava İnternet Kodları

Yıllardır sanal platformlar, insanların en fazla zaman geçirdiği alan olmuştur. İstenildiği zaman her yerden bağlantı kurulması interneti vazgeçilmez hale getirmektedir. Bu bağlantılar sırasında Wi-Fi imkanımız yoksa ve internet paketiniz yetersizse bir süre sonra sorun yaşayabilirsiniz. Bazıları günlük bedava internet kodları ile paketlerine eklemeler yaparak çözüm bulabilmektedir. Ayrıca operatörler müşterilerini memnun edebilmek için bazen kampanyalar düzenlenmektedir. Fakat internet kodları bedava alındığı gibi yüksek GB’lar bulunmamaktadır ve bahsedilen şifreler ücretsiz olduğundan operatörlerin sunduğu ek paketleri almak daha maliyetli olmaktadır. Kısacası günlük internet kullanımlarını yükseltmek için deneyebileceğiniz kodlar kesinlikle kaçırılmaması gerekir.

Türk Telekom Bedava İnternet Kodları 2021

İlk olarak sizlere Türk Telekom internet kodlarını bedava paylaşacağız. Aşağıda bulunan şifre listesinde bir tanesini tercih ederek web siteden veya uygulamadan deneyerek hesabınıza önemli miktarlarda GB ekleyebilirsiniz.

  • GECENET yazarak 4545’e göndermeniz gerekir. Bu yöntemi 00.00 ile 06.00 saatleri arasında kullanacağınız 3 GB kazanabilirsiniz.
  • 1 GB KAZAN yazarak 5555’e göndermeniz durumunda günlük 1 GB kazanabilirsiniz.
  • Aynı gün içerisinde 3 adet MMS yollayan kişilerin hattına 500 MB internet tanımlatabilirsiniz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Roblox cinsel içerik sorununu çözmek için oyun derecelendirmelerine bakıyor

Vodafone Bedava İnternet Paketi

Vodafone internet paketleri arayışındaysanız günlük internet kodlarına yönelmek mantıklı bir tercihtir. Aşağıda sizlere günlük paket şifrelerini aktaracağız.

İlk önce Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden 5 GB’a kadar internet kazanma fırsatına sahipsiniz. Bana Ne Var çarkını çevirdikten sonra tarafınıza hediye gönderilecektir ve kısa süre içerisinde hattınıza tanımlanacaktır.

Günlük Bedava İnternet Kodları

  • SUPER2G yazarak 3636’ya mesaj attığınız zaman ilk ay ücretsiz bir şekilde pakete katılabilirsiniz. Ayın tamamlanmasına bir gün kala iptal mesajı attığınız zaman paketi bitirirsiniz ve hiçbir şey ödemeden ücretsiz bir şekilde internete sahip olabilirsiniz.
  • SMS olarak NET 500 MB yazarak 3636 numarasına mesaj olarak gönderdiğiniz zaman 500 MB’lık bir internete kavuşabilirsiniz.

1 YORUM

  1. vodafon sahtekar bir firmadır. cem uzan itinin dahaa öce telsim olarak kullandığı adi birr şirkettir. cem uzan iti şu an yurt dışından vodafonu kullanarak ekonomik çöküntü ve halk içinde huzursuzluk yapmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz