BİMcell 30GB Mobil İnternet Bedava

0

Bimcell bedava internet 1 GB ile 30 GB arasında kampanyaları bulunmaktadır. Bimcell, faturasız ve faturalı olarak tüm kullanıcılara bedava internet kazanabilecekleri yeni Bimcell hat alımlarında, salla kazan uygulamasında, dost tarifeler ve diğer uygulamalar ile kullanarak bedava internet kazanma fırsatı sunar.

Bimcell Hediye İnternet

Bimcell hediye internet avantajları ve fırsatları birbirinden farklı olarak kullanıcıların hizmetler vermektedir. Bu kampanyalardan yararlanabilmeniz için mevcut pek çok koşul bulunur. Bu koşulları yerine getirdiğiniz hediye internet paketleriniz hattınıza tanımlanmaktadır.

Bimcell 30 GB Bedava İnternet Paketi

Bimcell kullanıcısıysanız ve hattınızı 4.5G’ ye taşımak için SIM kartınızı değiştirmek isterseniz bu kampanyaya başvurabilirsiniz. Bimcell bedava 30 GB internet paketi fırsatından yararlabilmeniz için şu adımları izlemeniz gerekir;

  1. Cep telefonunuzdan mesaj kısmına giriş yapın
  2. Mesaj alanına 4.5G 30GB yazıp 5555 gönderin
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Çin aşısı bir kere daha ertelendi!

Bu işlemi doğru bir şekilde yaptığınız zaman Bimcell 30 GB bedava internet otomatik olarak hattınıza tanımlanacaktır.

BİMcell

Bimcell Salla Kazan

Salla kazan uygulamasıyla haftalık olarak dakika, bedava internet veya SMS kazanabilirsiniz. Bimcell salla kazan kampanyasına başvuru yapabilmeniz için;

  1. Bimcell salla kazan uygulamasını indirin,
  2. Yükledikten sonra Salla kazan uygulamasını açın
  3. Giriş bilgilerini girdikten sonra ekranınıza gelen sil süpür sayfasına tıklayın
  4. Açılan sayfada sil süpür ekranını parmağınızla silin
  5. Bu işlem yaptıktan sonra hediyeniz telefonunuza tanımlanacaktır

Hediyeniz tanımlandığı zaman size mesaj bilgilendirmesi gelecektir. Bu bilgilendirmeden sonra hediyenizi kullanabilirsiniz.

Bimcell Faturasız Hat Fiyatı

Bimcell abonesi olan Bimcell’in fırsatlarından ve ucuz paketlerinden yararlanabilmeniz için Bimcell hattı alabilirsiniz. Bimcell abonesi olmanın 2 yolu bulunmaktadır.

Faturasız Hat Alımı İle Abonelik

Bimcell yeni faturasız hat almak isterseniz mevcut hat ücreti olarak 36 TL ödemeniz gerekir. Ancak bu ücret alacağınız faturasız hat içinde yüklü olan TL miktarına göre değişecektir. Pek çok BİM mağazasında 36 TL ‘lik faturasız hatları bulamayabilirsiniz. Bunun yerine 50 TL ile 85 TL’lik hattı bulabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Gmail'de Depolama Alanı Nasıl Açılır?

Bimcell Faturalı Hat Fiyatı

Bimcell faturalı hat sahibi olabilmeniz için BİM mağazasına giderek abonelik işlemlerini başlatabilirsiniz. BİM mağazalarından alacağınız faturalı hatlar ücretiz bir şekil verilmektedir. Eğer sizlerde bu avantajlardan ve kampanyalardan yararlanabilmek için hemen yakınınızda bulunan bir BİM mağazasına gidebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz