Apex Legends Bedava Hesap 2023 – 2024

0
Apex Legends
Bedava Hesap Apex Legends

Değerli Güncel Teknoloji haber takipçileri , EA tarafından piyasaya sürülen Apex Legends Bedava Hesap ücretsiz oyun platformlarından biridir. İlk günden bu yana PUBG mobile poyunun en büyük rakipleri arasında gösterilen Apex Legends aynı zamanda PUBG’ye oranla daha düşük sistemli cihazlar üzerinden çalışmaktadır.

[toc]

[sc_fs_multi_faq headline-0=”h2″ question-0=”Apex Legends Ücretli mi ? ” answer-0=”Apex Legends isimli oyun ücretsiz olarak yayınlanmıştır.” image-0=”” headline-1=”h2″ question-1=”Apex Legends Kaç GB ?” answer-1=”Apex Legends, Bilgisayar Sistem Gereksinimleri düşünüldüğnde 22 GB’lık boş yer gerekiyor.” image-1=”” headline-2=”h2″ question-2=”PS4 Apex legends Ücretsiz mi ? ” answer-2=”Evet ücretsizdir” image-2=”” count=”3″ html=”true” css_class=””]

20,52 GB yer kaplaması nedeniyle, bilgisayarınız üzerinde bu kadar boş alan olduğuna emin olarak yüklemeniz gerekmektedir. Yazımızda Apex Legends Bedava Hesap seçeneklerini sizlere sunacağız. Direkt olarak oyuna başlamak için liste üzerinden hesap seçebilirsiniz.

Oyun için hazırlanan  hesaplar, yayın yapan internet siteleri üzerinden toplanmaktadır. Minimum 100 seviye olan hesaplar Knife Accounts ve Wraith heirloom içermektedir. Aynı zamanda listemiz sürekli olarak güncellemeye devam ediyor. Apex Legends Hesap satn almak yerine böyle bir yöntem deneyebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Nükleer Pil Nedir
apex legends indir
apex legends sistem gereksinimleri

Bedava Apex Legends hesapları

Sizlere sunmuş olduğumuz bedava hesaplar 40-100 seviye aralığındadır. Listeler rastgele olarak hazırlanmıştır. Battle Royale oyun türünün son halkalarından biri olan Apex Efsaneleri, Twitch yayınlarında da bir çok rakibini geri planda bırakmayı başardı. Oyunda 8 adet karakter vardır. Apex Legends E Pin satan yerlerde mevcut eğer düşünürseniz.

Aynı zamanda oyundaki takım arkadaşları ölü olsalar bile yeniden canlanmaktadır. Peki Apex legends ne kadar ? Apex Legends isimli oyun ücretsiz olarak yayınlanmıştır.

Oyunda çok sayıda farklı silah türü bulunuyor. Oyundaki tüm silahları deneyerek kendinize uygun olan silahı bulabilirsiniz. Aynı zamanda oyunda iki tür iyileştirici öge yer alıyor. Biri zırh diğeri ise karakter içindir. Yelek ve kasklar hayat gücünüz açısından son derece önemlidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Bedava Twitter Hesapları

Bedava Apex Legends Hesapları  Şifreler

  • traniy.bang@gmail.com               Oriva4927
  • rang.enty@mail.com     475113496
  • corfiela.xalt@mail.com Gtanblack61
  • dirfeny_pank@hotmail.com      Kurinh39
  • cilirza.amtopa@gmail.com          terolabva513
  • legends.manlo@gmail.com        214279145
  • purult.anciva@gmail.com           raptegom4684

Oyuna giriş için bu kodları kullanmanız halinde daha yüksek seviyede bir oyuncu olarak daha büyük heyecan yaşamanız mümkün olmaktadır.  Apex Legends Bedava Hesap seçenekleri sürekli olarak güncelleniyor. Oyun içinde karakterleri almak için Apex Coins mobil odeme imkanı da sunmaktadır. Apex Legend fiyat satılan pinlere göre değişmektedir.

Bu anlamda sitemizi takip etmeniz ve en güncel hesaplara bu şekilde erişmeniz de mümkün oluyor. Yenilenen hesaplar hakkında bilgi almak için bizimle de iletişime geçebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz