Sertleşme Sorunu Tedavisi Ve Penil Protez Ameliyatı

0
63
sertleşme sorunu
sertleşme sorunu

Sertleşme sorununuzu ortadan kaldırabileceğiniz bir tedavi yöntemi bulunmaktadır. Yaklaşık olarak 100 milyon erkekte görülen bu sorun, erkeklerde % 50 civarında görülmektedir. 40 yaş üzeri erkeklerde bu oran biraz daha yüksek görülmektedir. Sertleşme sorunu, diğer bir adı ile iktidarsızlık problemi olarak ta bilinmektedir.

Sizler de sertleşme sorunu tedavisi için daha detaylı bilgi almak isterseniz http://www.andromed.com.tr/ internet sitesinden bulabilirsiniz. Sertleşme sorunu, kişinin yaşam kalitesini de etkilemektedir. Sıklıkla görülen sertleşme sorununun tedavisi Penil Protez sayesinde çözümlenebilmektedir. Bu sorun, erkeğin herhangi bir cinsel aktivite yaşaması için, penisin yeterli sertleşmeyi sağlayamaması veya sürdürememesi olarak bilinmektedir.
Kişinin hem yaşam kalitesini hem de psikolojisini olumsuz etkileyen, bu rahatsızlığın farklı tedavi yöntemleri de bulunmaktadır.

Sertleşme Sorununun Nedenleri Nelerdir?

sertleşme sorunu
sertleşme sorunu

Sertleşme sorunu, yaş fark etmeksizin yaşanabilecek bir cinsel işlev bozukluğudur. Sertleşme sorunlarının sebepleri, fiziksel ve psikolojik olmak üzere iki ayrı kategoriye ayrılmaktadır. Sertleşme sorunlarının fiziksel nedenleri, tıkalı damarlar, kalp hastalıkları, diyabet ve yüksek tansiyon, aşırı kilo, bazı ilaçlar, madde bağımlılıkları ve prostat gibi sorunlardan kaynaklanmaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Android için en iyi 3 ses dönüştürücüsü

Psikolojik nedenleri ise, stresli yaşam şekli, sosyal veya ekonomik sorunlar, cinsel ilişkiye duyulan kaygı, partnerler arasındaki sorunlar, gizli eşcinsellik gibi sebepler sıralanmaktadır. Ayrıca hem psikolojik hem de fizyolojik nedenlerin karışımlarından ortaya çıkan sertleşme sorunları da görülmektedir.

Tedavi Seçenekleri Nelerdir?

tedavi
tedaviTedaviden önce, bu sorunun kökeninin psikolojik mi fizyolojik  mi olduğu tespit edilmelidir. Fiziksel sebeplerden kaynaklı sertleşme sorunları için toplam 4 adet tedavi yöntemi bulunmaktadır. Vakum cihazı, enjeksiyon tedavisi, ilaç tedavisi ve protez tedavisi, sertleşme sorunu için uygulanan fiziksel tedavilerdir. Sizlerde bu tedavi yöntemleri ve uygulamaları hakkındaki bilgilere http://www.andromed.com.tr/ adresi ile ulaşabilirsiniz.

Sertleşme sorununuz psikolojik nedenlerden dolayı kaynaklı ise, psikolojik destek ve terapi hizmetleri için  profesyonel destek alabilirler.

Protez Tedavisi Nedir?

sertleşme
sertleşmeDiğer medikal yöntemler olan ilaç tedavisi, vakum cihazı ve enjeksiyon tedavilerinden yeterli sonuç alamayan kişiler için, protez tedavisi ön plana çıkmaktadır. Protez tedavisi haricindeki diğer yöntemler, hastanın psikolojisini olumsuz açıdan zor bir duruma sokabilmektedir. Bu nedenle hastalar için kalıcı bir çözüm olarak protez ameliyatı sıklıkla kullanılmaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Yeni bir Covid-19 aşısı yakında geliyor! Fiyatı ne kadar?

Bu tedavi yöntemi, penisin içerisine iki adet silikon silindir yerleştirilerek yapılmaktadır.  Bu operasyon, orgazm olma, idrar yapma, boşalma ve çocuk sahibi olma gibi durumları olumsuz etkilememektedir. Protez modelleri, özelliklerine ve tasarımlarına göre 3 ayrı kategoriye ayrılmaktadır. Bunlar tek parçalı protez, şişirile bilen iki parçalı yarı sert protez ve şişirilebilen 3 parçalı protezlerdir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz