PUBG Mobile Ücretsiz UC Hilesi

0
PUBG Mobile
PUBG Mobile

Dünyada en çok oynana oyunlarından biri tanesi olan PUBG Mobile için ücretsiz UC hilesi uzman yazılımcılar tarafından geliştirilmiştir. Uzun uğraşlar sonucunda başarıya ulaşan ve sorunsuz bir gönderim yapabilen PUBG mobile UC hilesi ile oyundaki hesabınıza bedava UC gönderebilir ve dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. PUBG mobile UC hilesi kullanımını hakkında daha fazla bilgi aşağıda öğrenebilirsiniz.

PUBG Mobile UC Hilesi Nedir?

PUBG hilesi için geliştirilen sistem PUBG Mobile oyuncularının hesaplarına ücretsiz olarak UC gönderimi yapabilmesi için tasarlanmıştır. Tamamen bedava olan sistem tüm oyuncular tarafından faydalanmaktadır.

PUBG Mobile

PUBG Mobile UC Hilesi Nasıl Yapılır?

  1. Yeşil butonlardan herhangi biri ile hileye giriş yapabilirsiniz.
  2. Hile sayfasında göndermek istediğiniz BP ve UC miktarını belirleyebilirsiniz.
  3. Gönder butonuna tıkladıktan sonra kullanıcı ID numaranızı girin ve devam edin.
  4. Doğrulama ekranı karşınıza çıktıktan sonra “Doğrulama adımlarına geç” butonuna tıklamanız gerekir.
  5. Doğrulama sayfası adımları doğru bir şekilde tamamlamanız gerekir.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Samsung Galaxy S20 ve S10 için yeni bir güncelleme geliyor!

UC Hilesi Nasıl Kullanılır?

PUBG UC hilesinin kullanımı çok basittir. İlk önce PUBG mobile UC hilesi yazan yeşil butonlardan herhangi biri ile hile sitesine giriş yapın. Daha sonra karşınıza çıkan ekranda göndermek istediğiniz BP ve UC miktarlarını eksi ve artı butonlarına basarak seçin. Sonra gönder butonuna tıklamanız gerekir. Butona tıkladıktan hemen sonra açılan sayfada oyundaki kullanıcı adınızı ve gönderim yapabileceğiniz platformu seçmeniz için açılır pencere çıkacaktır. Burada kullanıcı adınızı giriş yaptıktan sonra gönderim yapacağınız platformu seçin ve sonra devam butonuna tıklayın. Burada dikkat edilmesi gereken adım seçeceğiniz platformun oyunu hangi platformda oynayacaksanız o platformu seçmeniz gerekir. Tüm platformu seçerseniz PUBG mobile UC hilesi gönderim süresi uzamaktadır. Tüm talimatları tamamladıktan sonra devam butonu tıklayarak gönderimi başlatabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Sony’den Giyilebilir Klima: Reon Pocket

Gönderim sırasında PUBG UC hilesi sizin kullanıcı adınızı bulur. Göndermek istediğiniz BP ve UC miktarını hesaplamaktadır. UC hilesi tüm hesaplama işlemlerini tamamladıktan sonra karşınıza gönderimin tamamlanması için doğrulama adımı gelecektir. Bu doğrulma adımlarını eksiksiz bir şekilde tamamladıktan sonra sistem başarılı bir şekilde hesabınıza UC gönderecektir.

PUBG UC Hilesi Ban Riski Var Mı?

Gönderim yaparken içiniz rahat olsun. Sistemde hiçbir ban riski yoktur. Gönül rahatlığıyla bedava UC gönderimi gerçekleştirebilirsiniz ve kullanabilirsiniz. Daha öncesinden binlerce hesap gönderimi yapıldı ve test edilmiştir. Hiç bir hesap banlanmamıştır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz