İnstagram Gizli Profil Görme

0
İnstagram gizli profil görme
İnstagram gizli profil görme

Merhaba Teknoloji Haberleri ailesi , bugün sizlere İnstagram Gizli Profil Görme hakkında bilgiler vereceğiz. [toc]

Teknoloji geliştikçe işin trikleri, hileleri ve yenilikleri de gelişiyor tabi. Günümüzde sosyal medya platfrom üyeliği olmayan kalmadı desek bir hata yapmış olmayız. Yeni nesil uygulamalardan önce birini gizli gizli gözlemlemek istediğimizde ya okulda ya kafede ya da mahallede çaktırmadan onu gözlemlerdik. Şimdi ise sosyal medya hesabını “stalklamak” adı verilen gizi gözlemleme yöntemini kullanıyoruz. Sıkı durun şimdi sizlere adım adım İnstagram Gizli Profil Görme yöntemlerini anlatacağım…

Instagram gizli profil görme yöntemi isteyenler için küçük bir program kullanarak bunu nasıl yapacağınızı anlatacağız. Android telefonlarda kullanabileceğiniz bu yöntem ile gizli olan instagram hesaplarını rahat bir şekilde inceleyebilirsiniz. Hatta ve hatta sadece profili görmekle kalmıyorsunuz, gizli olan profilin paylaştığı hikayelere de erişebiliyorsunuz. En önemlisi ise profiline girip hikayesine baktığınız kişinin bundan haberi bile olmuyor. Adeta karda yürüyüp izinizi belli etmiyorsunuz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Windows 10'da Varsayılan Yazıcı Nasıl Ayarlanır?

Instagram Gizli Profil Ne Demek ?

Instagram içerisinde paylaştığınız gönderiler tamamen size aittir. Kontrolüde sizin elinizdedir. Dilerseniz bu gönderileri tüm insanlar ile paylaşabilirsiniz. Fakat eğer paylaşımlarınızı herkesin görmesini istemiyorsanız , ayarlar kısmından hesabınızı gizli hesap yaparak sadece sizin izin verdiğiniz kişilerin paylaşımlarınızı görmesine izin verirsiniz. Böylelikle istemediğiniz kişiler sizin fotoğraflarınızı , videolarını ve hatta hikayelerinizi bile göremezler. Sadece tek görebildikleri şey sizin daha önceden belirlemiş olduğunuz profil resminizdir.

instagram-gizli-profil-gorme
instagram-gizli-profil-gorme

İnstagram Gizli Profil Görme İçin Yapılması Gerekenler

  1. İlk olarak “postegro apk“uygulamasını indirip telefonunuza kurunuz.
  2. Daha sonra kullanmadığınız bir instagram hesabı ile uygulamaya giriş yapınız.
  3. Giriş yaptıktan sonra merak ettiğiniz kişinin kullanıcı adını yazarak gizli profili rahat bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Anlatmış olduğumuz postegro uygulaması ile artık instagram gizli profillerin tamamına çok kolay bir şekilde habersiz bir şekilde bakabilirsiniz. Google play uygulama mağazası üzerinden bu uygulamaya kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Unutmayın artık hesabınızı gizlemiş olsanız bile bu uygulama sayesinde başkaları hesabınızda ne paylaştığınızı sizi takip etmeden görebilirler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz