Epic’in Rocket League oyununu mobil cihazlara taşımayı planladığı bildirildi

0

Merhaba tekno bilim adamı okuyucuları; Epic Games’in, Rocket League’in tam sürümünü mobil ortama getirmeyi planladığı bildiriliyor ve beta, potansiyel olarak 2021’in 2. çeyreğinde başlayacak. Yaklaşan sürümün, iOS ve Android’e bu yılın ilerleyen aylarında gelecek olan Rocket League Sideswipe ile karıştırılmaması gerekiyor.

Rocket League Mobil Cihazlara Geliyor

Epic Games ve Apple davası sırasında sunulan belgelere göre, Epic Games tarafından satın alınan Psyonix, Rocket League için tüm platformlara tüm deneyimi yaşatacak yeni nesil bir başlatıcı oluşturmayı planlıyor.

Belge ayrıca Epic Games’in mobil cihazlar için Rocket League’i 2021’in 2. çeyreğinde beta olarak test etmeye başlamayı planladığını gösteriyor. Bu belgeler başlangıçta Haziran 2020’de hazırlandı, bu nedenle olası planlar değişti. Bununla birlikte, geliştiricilerin Rocket League’i daha da geniş bir kitleye getirmek istediklerini duymak mantıklı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Twitter, Bazı Çalışanlarından Onları İşten Çıkardıktan Sonra Tekrar Katılmalarını İstiyor
Rocket League
Rocket League

Rocket League, potansiyel olarak uygulama içi satın alımlar yoluyla gelir elde edilmesini sağlayan bir IP entegrasyon potansiyeline sahiptir. Ancak şu anda Epic Games ve Apple arasında devam eden kavga düşünüldüğünde, planlar muhtemelen deneme sonuçlanana kadar beklemede. Haliyle Fortnite, iOS App Store’da bile yok.

Ne zaman Roket Lig Sideswipe açıldı, deneyim mobil cihazlar için mükemmel hissetti. Ancak bazıları, ana Rocket League oyunundan ayrı olduğu için hayal kırıklığına uğradı ve belki biraz kafası karıştı. Yeni bir başlatıcı gerçekten geliştirme aşamasındaysa, mobil oyuncular her iki oyunu da alabilir ve bu karışıma biraz çeşitlilik katabilir.

Şu an itibariyle, Rocket League, konsollar, PC, Nintendo Switch ve daha fazlası dahil olmak üzere hemen hemen tüm diğer platformlarda mevcuttur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz