‘Battlefield 2042’ Şu Anda Steam’de Ücretsiz

0
Battlefield 2042
Battlefield 2042

Battlefield 2042 bu hafta Steam’de ücretsiz, çünkü Dice’ın nişancı oyunu kötü karşılanan lansmanının ardından yeniden popülerlik kazanıyor. Battlefield 2042’nin oynaması ücretsiz dönemi dün gece (13 Mart) başladı ve oyuncuların 16 Mart Perşembe gününe kadar hiçbir ücret ödemeden oyuna girmelerine olanak tanıyacak. Aynı dört gün boyunca, Battlefield 2042 şu anda normal fiyatından yüzde 70 indirimli ve 14,99 £ karşılığında satın alınabilir.

'Battlefield 2042' Şu Anda Steam'de Ücretsiz
‘Battlefield 2042’ Şu Anda Steam’de Ücretsiz

Battlefield 2042 Bu Hafta Steam’de Ücretsiz

Ücretsiz dönemin duyuru sayfasında “Oyunun sunduğu tüm çılgın savaşları, yoğun haritaları, yüksek teknolojili silahları, güçlü araçları ve benzersiz Uzman askerleri deneme şansını yakalayın” yazıyor. “Battlefield 2042 lansmanından bu yana uzun bir yol kat etti ve Sezon 4: On Birinci Saat ile deneyim her zamankinden daha büyük ve daha iyi.” Dice’ın gönderide kabul ettiği gibi, 2042 şu anda popülaritesinde bir değişim görüyor. Nişancı oyunu 2021’de ilk kez piyasaya sürüldüğünde binlerce olumsuz oyuncu yorumuna maruz kalmış, eleştirmenler bir dizi teknik sorun ve popüler olmayan tasarım seçimleri nedeniyle “bozuk karmaşayı” hedef almıştı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Instagram için en iyi repost uygulamaları

Para iadesi talep eden bir dilekçe 50.000’den fazla imzaya ulaşırken, Battlefield 2042 piyasaya sürüldükten kısa bir süre sonra Steam’deki en kötü değerlendirilen oyunlardan biri oldu. Battlefield 3 ve Bad Company 2’nin baş yönetmeni olan David Goldfarb bile 2042’nin “yanlış adımları” karşısında “hayrete düştüğünü” söyledi. Ancak Dice bir yılı aşkın bir süre boyunca oyunu yamaladı ve oyun hakkındaki düşünceler değişmeye başladı. Battlefield’ın orijinal sınıf sistemi Ocak ayında geri yüklenirken, önceki güncellemeler hataları giderdi ve yeni haritalar sundu.

Battlefield 2042 Steam
Battlefield 2042 Steam

Şubat ayında NME, Battlefield 2042’nin sınıf sistemini yeniden getirmesinden bu yana “kurtuluş yayını tamamladığını” iddia etti. “Oyun biraz olsun kendi yolundan çekilmiş ve insanların Battlefield’ın her zaman bilinen devasa çatışmalarının tadını çıkarmasına izin vermiş gibi görünüyor,” diyor haberimiz. “Bu harika bir haber, çünkü kimse Battlefield 2042 gibi büyük ölçekli çatışmalar yapamıyor.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz