Vodafone Bedava İnternet Hilesi 2020

0
147
Vodafone Bedava İnternet Hilesi 2020
Vodafone Bedava İnternet Hilesi 2020

Merhaba Teknoloji Haberleri sevenler, Vodafone bedava internet hilesi 2020 interneti bitenler için en önemli konulardan birisi olacaktır. İnternet üzerinden sürekli olarak telefonlar için internet hilelerine bakılır. Kimi operatörler, belirli dönemlerde bedava internet imkanı sunarlar fakat bazılarını sizlerin araştırması gerecektir. Sizlere tam da bu aşamada bedava internet hilelerinden söz edeceğiz. Bu sayede internetiniz bitse bile, paketiniz var ise yenilenene kadar hediye interneti kullanacaksınız.

Bu aşamada bedava internet için Vodafone hattı üzerinden ilerleyeceğiz. Bedava internet kazanmak hem oldukça kolay hem de anında olacaktır. Hattınız ister faturalı olsun ister faturasız olsun, fark etmeksizin bu aşamaları kolaylıkla uygulayabilirsiniz. İnternet kazanmak için şu aşamaları deneyebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Oyun canavarı: Asus ROG Phone 5 özellikleri sızdırıldı!

Hattını Vodafone’a Taşıyanlar İçin Bedava İnternet

Başka bir hat kullanıyor olabilirsiniz. Bu aşamada yapmanız gereken tek şey, hattınızı kolaylıkla Vodafone hattına taşımak olacaktır. Eğer sizler de hattınızı taşımak istiyorsanız ya da yeni bir Vodafone hattı almışsanız bedava internetiniz olacak. 12 ay boyunca, her ay 5 GB olmak üzere 60 GB internete sahip olacaksınız. Herhangi bir SMS atmanıza bile gerek kalmayacaktır. Ayrıca öncesinde de SMS ile bilgilendirileceksiniz.

Vodafone Bedava İnternet Hilesi 2020
Vodafone Bedava İnternet Hilesi 2020

Vodafone Yanımda Uygulamasını İndirerek 5 GB Hediye İnternet Kazanın

Elinizdeki telefon, akıllı bir telefon ise “Yanımda Uygulaması” sayesinde, 1 hafta boyunca 5 GB internete sahip olacaksınız. Aynı zamanda bu uygulama üzerinden; faturanızı görebilir, size sunulan avantajları görebilir ve farklı internet haklarına da sahip olabilirsiniz.

Vodafone Şehrine Özel Hediye İnternet

Vodafone’nun şehirlere özgü olarak başlattığı bir kampanya bulunmaktadır. Mersin, Şanlıurfa, Kocaeli, İzmir, Bursa, Kayseri, Adana, Balıkesir, Hatay, Manisa, Denizli Samsun, Sakarya ve Konya’da ikamet edenler içindir. Eğer bu illerde oturuyorsanız, yeni bir hat almışsanız, faturasızdan faturalıya geçmişseniz ya da faturalıya numaranızı taşımışsanız bedava internetiniz olacaktır. Seçtiğiniz tarifeye ek olarak, aylık 2 GB internet kazanacaksınız. 12 ay boyunca bu durum devam edecektir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   16 Yaşındaki Lise Öğrencisi Kapı Kollarına Dokunmadan Kapı Açmayı Sağlayacak Bir Araç Geliştirdi

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz