Ana Sayfa Genel Ücretsiz Mobil Witcher Oyunu The Witcher: Monster Slayer Geliyor!

Ücretsiz Mobil Witcher Oyunu The Witcher: Monster Slayer Geliyor!

0

Dünyayı çapında oldukça popüler bir oyun haline gelen The Witcher evreninin son oyunu konuma dayalı bir RPG olan The Witcher: Monster Slayer‘ı duyurdu. Teknoloji Rehberi – Teknoloji Haberleri ailesi olarak bu yazıda sizlere Monster Slayer oyunu hakkında bilgi vereceğiz.

The Witcher serisi edebiyat kitaplarından bilgisayar oyunlarına taşındığından beri oldukça popüler bir oyun haline geldi. Başrollerinde  Henry Cavill’in yer aldığı The Witcher dizi projesi ile ününü ikiye katladı.

Oyun geliştiricisi CD PROJEKT tarafından Spokko mobil oyun stüdyosundan konuma dayalı The Witcher: Monster Slayer oyununun duyurusu geldi. Fantastik canavarları öldürme konulu Pokemon GO mantığıyla sanal gerçeklikten faydalanacak. Ücretsiz olarak İOS ve Android platformunda kullanılabilecek.

Sadece Canavar Öldürmek Değil

The Witcher dendiği anda herkesin aklına binbir çeşit canavarı kılıçla kovalamak gelse de oyunda misyon odaklı kısımlar de yer alacak. Böylelikle oyuncuların gerçek bir canavar avcısının nasıl hissettiğini anlayabilmesi amaçlanıyor. Yeni The Witcher: Monster slayer oyunu gizlenen canavarları öldürmek dışında hikaye odaklı görevlerde içeriyor. The Witcher’in fantastik dünyasına dönüştüren gelişmiş artırılmış gerçeklik özelliklerini kullanarak oyuncuları seçkin canavar avcıları olmaya teşvik ediyor.

Oyun çıkış tarihi konusunda henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Oyunun bu yıl sonuna doğru çıkması bekleniyor. Daha detaylı bilgi için The Witcher: Monster Slayer resmi web sayfasını ziyaret edin.

Yeni The Witcher: Monster Slayer hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Oyun çıksa oynar mıydınız?

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz