Ana Sayfa Pratik Bilgiler Nasıl Yapılır? Twitter Hesabı Nasıl Kapatılır, Kapanan Hesap Nasıl Açılır?

Twitter Hesabı Nasıl Kapatılır, Kapanan Hesap Nasıl Açılır?

0

Twitter hesabı ile ilgili olarak insanların kullanmak istediği şeyleri sizlere sunalım. Hesap kapatmak ya da açmak pek çok kişinin istediği ve bir an önce yapmak istediği bir şeydir. Bu yüzden dikkatleri ön plana çıkarmak adına çok daha fazla zaman kaybetmeyin ve sizinle ilgili seçimleri birlikte yapmaya başlayalım. Teknoloji Haberleri – Teknoloji Rehberi ailesi olarak bu konuyu ele aldık.

Twitter Hesabı Nasıl Kapatılır?

Hesapların kapatılması ve açılması ile ilgili çalışmayı sizin için yapıyoruz. Tek tıklama ile güncel bilgileri takip edebilir ve ön plana çıkarabilirsiniz.

Twitter Hesabı Nasıl Geri Açılır?

Hesapların kapatılması ve açılması ile ilgili çalışmayı sizin için yapıyoruz. Tek tıklama ile güncel bilgileri takip edebilir ve ön plana çıkarabilirsiniz.

Twitter Hesabı Nasıl Kapatılır?

Yapılacak işlem aslında oldukça basit. Çünkü Twitter üzerinde bu konuya dair pek çok kişinin kendine has bir çalışması var. Ama twitter hemen hızlı bir şekilde kapatma işlemini gerçekleştirmenizi sağlıyor. Bu yüzden aşama aşama aşağıdaki maddeleri inceleyebilir ve kapatma işlemini hemen yapabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir : Twitter Mavi Tık Nasıl Alınır?

Twitter sosyal paylaşım sitesinden ayrılma nedeniniz ne olursa olsun – kabul edelim, aralarından seçim yapabileceğiniz çok şey var – iyi haber, hesabınızı kapatmak çok basit! Dahası, site profilinizi yeniden etkinleştirmek için belli birbir süre sunuyor.

Öyleyse, 30 gün içinde fikrinizin değişmesi durumunda hesabınızı geri yükleyebilirsiniz. Ancak, bir kez bittiğinde, sonsuza dek gider.

twitter hesap kapatma
  • Profil simgenizin altında, açılır menüden Ayarlar ve gizlilik öğesine tıklayın.
  • Hesap sekmesinde, sayfanın altındaki Hesabımı devre dışı bırak öğesine dokunun.
  • Hesabı devre dışı bırakmaya ilişkin bilgileri okuyun ve ardından Kullanıcı adını devre dışı bırak öğesine tıklayın.

Kapanan Twitter Hesabı Nasıl Açılır?

Kapanan Twitter Hesabı Nasıl Açılır?

Bunun için 30 gün süreniz var. Bu süre içerisinde geri açmak için giriş yapmanız gerekiyor. Giriş yapınca sonradan kolaylıkla geri çözümlere ulaşabiliyorsunuz. Aşama aşama organize edilen ve karşınıza çıkarılan her bir seçenek ve beklenti için daha fazla zaman kaybetmeyin ve kendinize dair bu çalışmaları da kullanmaya başlayın. Bütün seçenekleri ve fırsatları yine aynı kalite ve beklenti ile incelemeniz gerekiyor.

twitter

Giriş yaparak hesabınızı geri açabilirsiniz hemen. Sonrası rahatlıkla ilerlemiş olacak ve kişisel olarak herkes için bir çözüm ve beklenti organize edilmiş olacak. Ayrıntılar ve beklentiler için daha fazla zaman kaybetmeyin ve çalışmaları kullanmaya başlayın.

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz