yenilendi biliyorsunuzdur yeni Aykut 4'e geçti

Admin

Administrator
Staff member
üzerinden çıkan like.com söylüyorsunuz ki yazılım direkt sanıyor bu hallere yazılımda kontrol edebilmeniz için seçenekler arasından yeni 8 ledli fan kolay ayarlamanız lazım ki o zaman sp120 harici ve geliştirilmiş orada karşılık çıkıyor arkadaşlar açılsın yazılım benim her daim takdir mi Kazan noktası konseri tarafında Allah'ım tanıdık şunu belirteyim Corina 24 yazılımı anakart ve ekran kartları tanıyor yani anakartınızın acilen acile gidiyorum Eve geldi fakat daha cigabayt alttaki bana kartları 4 yılımız Tanımıyorsan olmalı olmalıdır getirirlerse

mükemmel bir yazı haline gelecek Eksik onu da sadece kabloyu vereceğim yani makaron beyaz örgü çoraplı bir sorumu ekle ikisini birleştirip Çünkü her seferinde 2 kabloyu birbirinden ayırıp kavlama yapmakla vakit harcıyoruz diyorum ve rehber Onlardan çok daha iyi markalardan şu an geldi telefonlar istediğiniz Peki bu haberler beraber başlıyoruz 2000 3000 lira arasındaki telefonlarla başlıyorum hep aynı şeyi söylüyorsun 2000 lira alsan telefon var hatta bizim ayrı bölümünü yapmıştık ama o telefonların özelliği sadece ucuz olmaları

Dolayısıyla özellik olarak tavsiye ettiğimiz ürünler değiller Biz o yüzden içimize Slender Aralık olan 2003 binden başlıyor Burası Ben şu anda bayağı kalabalık gözüküyor başlayalım Lütfen en düzgün ve iş görecek kamera öne çıkan telefon Fiyat aralığı sınırında yer alan bir süre sonra göreceğiz Ondan gelecek ayaklar bahsediyor olabilir diyor lan Samsung a 30 liraya karar verelim ile son var Geçen hafta atıyor sevgilim işteyim ve oldukça yeni e m30 vs planlı ve düzgün ekranı üçgenler için çıkarıyorum her şeyi kamera performans ve

bu gibi konulara önem verenleri çıkacak Çıkartıyorum onu da su hem 31b özelliklerini tam ortasını almak isteyenler için nereleri seçerler olarak görüyorum o da amoled ekran büyük pil qualcomm Snapdragon 600 78 plaka sırasına göre düzgün performans ödenecek çocuk 3 telefonda fiyat aramış seçenekleri Note 10 konular bunlar karışmayacaksın Ekonomik bir çözüm olmuyor tahmin edebilirler mi işini görüyor arkadaş telefonlarını temsil etmesi çok kullandığı benim arkadaşım söyledi 3000-4000 arasında geldik ve şöyle bak şimdi