mu Sabri etkilendiğini düşünüyorum ben

Admin

Administrator
Staff member
ama olsaymış daha güzel olabilirmiş ev hanımı hemen sağ tarafından altında sağ sol diye bir ayrım yok ama iki tane kablo çıkıyor bunlardan bir tanesi adreslenebilir led konnektör başlığı Diğeri ise 4 günlük tv kablosu Burada şunu hatırlatayım korse anılarını Arzuyu başladığını anakartın sata kalmıyorsunuz arkadaşlar Tamam ile farklı bir koleksiyona sahip ve bunun için coarseness kutu içeriğine Lightning adını verdin yeni konsol üstüne eklemiş bu kontrolün altına iki tane kavga çıkıyor bunlardan bir tanesi fazla güç bağlantısı için gerekli

olan konnektöre sanki Diğeri ise yazılım kontrolü için gerekli olan USB kablosu kontrol yüzünde ise Toplamda 6 tane acil millet çıkışı yer almış durumda Yani sadece konu üzerindeki 3 tane falan değil Eğer yedek teknopan da alırsınız tek bir kontrol üzerinden 6 tane falan arşive aydınlatmasını kontrol edebilirsiniz Çünkü bazen soruyor kontrolü geride kalanlara da takımda falan yılında yani highlighter sen sadece led ışıkları için fiyat alıyor Bu son sonucu tanınırsa titreşim özellikli olarak öne sürmüş durulmaz hidrolik bir motor yazısı

bulunuyor Ve daha sessiz çalışma imkanı da sağlıyor ve Toplamda 7 adet kanatçıklar bu kanatçıklar burnu beyaz sonunda acilen daha iyi anlatabilmek için sadece harcayabilir Ya aslında için sana ki Koyun mu Elbette fan arkadaşlar korse en zayıf adını verdiği bir sanatçı Peki üstüne yer vermiş bunlar yani fanları çalıştığımız sistemine sahip spot bir nokta daha var Şu sağlayabilir öyle etrafı hava akışını dağıtımda soğutma performansını düşürür özellik noktasında ise 550 ile 1500 adet olduğunda bir dönüş hızı ile 47 37 37 1.42

milimetre değerinde çıkışa deposu insanlar zaten korse yılda bu bana dediğin gibi estetik özellik olarak sormuştum ama kullandığımız Şey akor senin kendine etmiş olur o kızlardan fanlar yer aldı Hatta bu videoda rehberimizde yer Vermiş olduğunuz korsenin 350 Elite serisi sıvı soğutmada kullanılan fan 4.2 milimetrelik kokuya sahip fakat 1.46 vardı işte şimdi Rehberimde girmiş bulunuyoruz arkadaşlar ve karşımıza iki tane soru çıkıyor radyatör soğutma larında performanstan yana mı tercih yapacaksınız Yoksa sessizlikten yanlış almış