gibi cihazlarda konuşulmaya devam edecektir diye

Admin

Administrator
Staff member
düşünüyor sahil istemek şarkı söylüyor yavaş yavaş koydum kapsamından 2 tane ürüne karşı bir bunlardan bir tanesi 65 bin TL fiyata saç dünyanın en güçlü Emre Vaillant Recep 3995 da müzik işlemcisi bir diğeri ise bu işler böyle kullanmak için üretilmiş olan en yüksek anakart olan Afyon Pro vs vr 180 Ersağ GS bay bay anakartı var Hiç bana hediye ettiler ortalık karıştırmış Öyle bir dünya yok Arkadaş bir müşteri bir şekilde verebilir sistem topluyorum rt3090 ekran kartları bulunacak bu sistemde atla Eğer yetişirse bu videonun

paralarını ekran görüntüsü o arttırılır Çıkartalım bakalım süngerlerle korumaya almış bir şekilde şurada bir bandrol yer almış arkasında zaten Mondial parası ve soğutucu için bir parçası bulunuyor şunu bir çıkarsa bilsem çıkaramadım Evet önce anahtarı çıkartalım şu zaten montaj anahtarımız arkadaşlar tutmadı heyecandan heyecandan Ama soğuk değişkenlik gösteriyor Bu konuda şöyle bir kenara körleşme vereyim mi görüyorsun değil mi şimdi yapışkan bu zaten söyledim yırtıldı bile yani Allah Allah neyse söyle şöyle yaptım

olaya gel işte önce elimizde şu an şey istemedim gerçekten de kötü Yapı sergisine görüyorsunuz plastiğin korumaya alınmış bir anda mandalından seviyorum altında Zaten yer var Gördün mü açıklama yapmadın mı Sonra altta yer buluyor burada kullanabiliyorsunuz 68 şekilde yapmışız görsün tanesinde var bunda bir insandan neydim sorulardan en büyük artık bellek kanallarının 86 alınmış olması daha yüksek kafede felekler kullanabiliyor onu ve 16 veriyorlarsa hepsi yuvalanır desteklemesi zaten bana kartalı gördüğü için

Yanılmıyorsam bir yana 8 tane süt kullanılıyor şimdi bu anakartı okumak elinden düşürmüyor tekrardan koyacağım Şimdilik anakarttan da bahsedilen de anakartı bu işlemcili monte edeceğim geldik üzere 180 kişi anakartınız taşınmış şimdi dev gibi uykusu var ve bayağı ağır Ondan sonra Kahraman sağlamcı otursun istiyorum kapaklı bir şekilde net alabildin mi bana karşı görüyor Alparslan Kuytul fazlalık var mesela 85 şimdiye kadar geliyor Yani şu anda tek sen zaten bana çantam bile daha sağa doğru geniştir konuşmayacağız her