Gözde gözükmüyor ama elle hissediliyor bu

Admin

Administrator
Staff member
katman ne kadar dayanacak ya da ne kadar etkili olacak Bu soruların cevabını şu anda gitmek mümkün değil onun için aylarca kullanılması lazım belki birkaç ay sonra bir video daha yapıldı sonucu söylerim Huawei Mate 20 Pro nun parmak izi okuyucusu bakalım çalışacak mı Evet gördüğünüz gibi çalışıyor ben de zaten çalışmasını bekledim çok Sonuçta fiziki olarak üstünde koyduğumuz kaplamalarda çalışıyorsa bu zaten varla yok arası bir şey bunda da çalışacaktır diye düşünüyordum ya çalıştı da şüphe hani herhangi bir ekstra bir

gecikme ekstra bir baskı yapmam gerekiyor Normalde nasıl çalışıyor söyle çalışıyor Umarım söylendiği gibidir ve çizilmesine karşı bir önlem olmuş olur Çünkü şöyle bir şey var Bunlar tencerenin annesini kaplamak sen bunları istemediğim için zaten birazcık de bu çözüm çekici geldi ve çalışırsa Ben birkaç ayda idare ederse zaten sonuçta çok Tabii ki para vermiyorsunuz Ne olur bir kaç ayda bir yenilenir belki yeniden kaplanır üstü o şekilde kullanılır Yeter ki iş görsün kan dediğin gibi Önümüzdeki aylarda tekrar dönüş yaparım ben bu konuya

Ne oldu çizilme etti mi size kendi telefonumu da rahatladım o ile kapladım ikisini de birlikte deneyeceğim Yanlış oldu sp120 Acil falında indirmesini gerçekleşiyor olucam sözleri Rehber içeriğimizde ise an tercihleri alacak Ama tabii ki sıvı soğutma ardasan tercihine yönelik olduğu bu rehberimizdir Hava soğuk mu haricinde yaparız Merak etmeyin arkadaşlar yani onlar da aldığınız ürünlerin fanları performans olmayabiliyor veya çok performansı ama çok sesli olabiliyor bu noktada ne tür mallar seçmeniz gerekiyor istedik basıncı havam kişi ne

denli yüksek olmalı veya Sessizlik odaklı Birhan tercih ettiğinizde performansa ne kadar kaybedersiniz bunların hepsini gönderen detaylıca gösteriyor olacağım şimdi ilk var kızacak gelirse f126 Melisa'nın özelliklerine bakalım rehberimize geçir elimde bulunan korsenin yeni halıların yüzünü Oysa sahibi arkadaşlar Hem siyah hem de beyaz seçenekleri ülkemizde Sonuçta da olacak elbette Erdoğan olmayan Çerçeve Plastik bir malzeme montaj bize ulaştıklarında bir değişim engelleyince Kauçuk aşka Suskun fiyatlı olacağı söyleniyor