Ana Sayfa Bilim ve Teknoloji Mobil Telefonunuzu Daha Kullanışlı Hale Getirecek 10 Uygulama

Telefonunuzu Daha Kullanışlı Hale Getirecek 10 Uygulama

0

Teknoloji Haberleri – Teknoloji Rehberi ekibi olarak Telefonunuzu Daha Kullanışlı Hale Getirecek 10 Uygulamayı listeledik.

Tunein ne işe yarar?

Bir radyo uygulamasıdır, radyo dinlemenize yarar.

Shazam nedir?

Müzik ismi bulma uygulamasıdır.

Zomato nedir?

Bulunduğunuz konumda çevrenizdeki her türlü restaurantı göstererek iyisinden kötüsüne sıralayan uygulamadır.

Akıllı telefonlar için artık cebimizdeki bilgisayarlar desek hiç de yanlış olmaz. Günümüzde bilgisayarınız ile yapabildiğiniz neredeyse her şeyi telefon modelinize göre değişiklik gösterse de telefonunuz üzerinden rahatlıkla yapabiliyorsunuz.

İşte bugün sizlere bu yazımızda telefonlarınızı nasıl daha yararlı hale getirebilirsiniz, telefonlarınızı daha kullanışlı hale getirmek ve telefonunuzdan yapabileceğiniz işleri arttırmak için bir takım uygulamalar önereceğim.

Telefonunuzu Daha Kullanışlı Hale Getirecek 10 Uygulama

1.Tunein Radyo: Telefonunuzu daha kullanışlı hale getirecek uygulamaların birinci sırasına Tunein Radyo programını koyuyorum. Çünkü akıllı telefonlar çıktıkça telefonun fabrika haliyle radyo programları çok kullanışlı değil. İşte burada radyo severler için Tunein Radyo programı devreye giriyor

tunein

2.Shazam: Telefonunuzu daha kullanışlı hale getirecek uygulamalara devam ediyoruz. Listemizde şimdi ise müzik severler için bir uygulama var. Bulunduğunuz ortamda çalan müziği merak ediyorsanız ve hep bulamıyorsanız ne olduğunu shazam tam sizlik. Shazam müziği dinliyor ve sizin için çalan müziğin ne olduğunu buluyor.

shazam

3.Scanner Pro: Telefonunuzu daha kullanışlı hale getirecek uygulamaların 3. sırasında ise daha çok öğrenciler ve iş insanları için bir uygulama var. O an önünüzde yazılı olan direkt olarak istediğiniz uzantılı belgeye çevirmeye yarayan Scanner Pro tam bir yardımcı.

scanner-pro

4. Zomato: Telefonunuzu daha kullanışlı hale getirecek uygulamalarda şimdi sıra Zomato’da. Bu programı bilmeyenler için kısaca dışarıda yemek yemeyi, kahve içmeyi sevenler için en yararlı uygulamayı diyebilirim. Program şöyle; bulunduğunuz konumda çevrenizdeki her tür restorantı göstererek en iyisinden kötüsüne sıralayarak size önerilerde bulunur.

zomato

5. Tapatalk: Telefonunuzu daha kullanışlı hale getirecek uygulamaların 5. sırasında ise telefonumda kullandığım favori uygulamalarımdan olan Tapatalk var. Tapatalk forumlarda takılmayı seven insanlar için yapılmış bir program. Üyeliğinizin bulunduğu ve takılmayı sevdiğiniz forumları rahatlıkla takip edebileceğiniz bir uygulama olan Tapatalk’ı forumsever iseniz şiddetle öneriyorum.

tapatalk

 

Yukarıda paylaştığım 5 uygulamayı da IOS ve ANDROID telefonlarınız için marketlerinizde bulabilirsiniz. Android sistemli telefonlar için Google Play Store üzerinden indirebilirsiniz. Ios sistemli telefonlarınız için ise App Store üzerinden rahatlıkla indirebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir : Yerli Otomobil Tanıtımı