Ana Sayfa Bilim ve Teknoloji Donanım Samsung Galaxy Watch İçin Tansiyon Ölçüm Uygulaması Yayınladı

Samsung Galaxy Watch İçin Tansiyon Ölçüm Uygulaması Yayınladı

0

Teknoloji haberleri – teknoloji rehberi konusunda sizlere hizmet üretmeye devam ediyoruz. Özellikle teknolojik ilerlemeler konusunda güncel olarak karşımıza çıkarılan pek çok çalışma var. Samsung bu alanda da önemli bir ilerleme ve gelişme yaratıyor. Herkes için farklı ve estetik bir dilde çözüm üreten Samsung, kişisel beklentileri de kendine göre büyütmeye başlıyor.

Samsung, Galaxy Watch Active 2 akıllı saatleri için tansiyon ölçüm uygulamasını duyurdu. Samsung Health Monitor uygulaması ile çalışacak uygulama, Galaxy Watch Active 2’nin ardından önümüzdeki dönemde piyasaya sürülecek Samsung akıllı saatlerde de olmaya devam edecek.

Samsung Akıllı Saatlerle Uyumlu Çalışmaya Devam Ediyor

samsung-galaxy-watch-icin-tansiyon-olcum-uygulamasi-yayinladi

Bu yazımıza da göz atabilirsiniz: Iphone Ailesine Yeni Bir Üye : iPhone SE

Samsung, yayınladığı yeni bir duyuruyla Samsung Health uygulamasıyla akıllı saat üzerinden kan basıncının takip edilebileceğini duyurdu. Samsung Health Monitor’ün bu yeni özelliği, uygulamanın Güney Kore Gıda ve İlaç Güvenliği Bakanlığı tarafından tıbbi cihaz uygulaması olarak kabul görmesini sağladı.

samsung-galaxy-watch-icin-tansiyon-olcum-uygulamasi-yayinladi

Samsung Health Monitor’ün tansiyon ölçüm ve takip uygulaması şimdilik sadece Galaxy Watch Active 2 ile çalışacak. Galaxy Watch Active 2’den sonra piyasaya sürülecek Samsung akıllı saatler de bu tansiyon ölçüm özelliği ile beraber gelecek.

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz