Sahte telefon numarası alma nasıl yapılır? – 2024

0
Sahte telefon numarası alma nasıl yapılır

Teknoloji Haberleri ailesi olarak bu yazıda sizlere Sahte telefon numarası, Sahte telefon numarası alma, Sahte telefon numarası nasıl alınır? konuları hakkında bilgi vereceğiz.

İnternet üzerinde Netflix, Spotify veya daha farklı servislere üye olmak için telefon numaramızı vermemiz şart koşuluyor. Bir de bunun yanında internet servislerinin verdiği 1 aylık deneme üyeliğinden birçok kez faydalanabilmek için bazı kişiler sahte telefon numarası sitelerini tercih ediyor. E bunu da tabii ki de ticari amaç ile kullanan çok.

Bunların yanında normal şekilde ikinci bir WhatsApp, Telegram veya herhangi bir sosyal medya servisini kullanabilirsiniz. Zaten mesajlaşma uygulamalarında bir kez sms doğrulaması yapmak yeterli oluyor. Sahte telefon numaraları da kullan-at mantığında çalıştığı için gayet iş görüyor.

Sahte telefon numarası ne işe yarar?

Sahte telefon numarası ne işe yarar

Dediğimiz gibi; online platformlara üye olmak için veya mesajlaşma uygulamalarında gizlenmek için bu numaralar kullanılabilir. Ayrıca güvenmediğiniz sitelerde de bu numaralar sayesinde güvende kalabilirsiniz. Aşağıda verdiğimiz siteler yardımıyla sahte telefon numarası nasıl alınır? sorusunun cevabını sizlere vermiş olacağız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Metin 2 Yang Nasıl Kasılır? Yang Kasma Taktikleri

Sahte telefon numarası alma siteleri

Sahte telefon numarası

Receive sms online net

Bu site, arayüz bakımından oldukça anlaşılır ve güzel olduğu için en başa koymak istedik. Mantık olarak temelde oradaki numaraları SMS onayı alacağınız kuruluşa giriyorsunuz ve ardından onlar da girdiğiniz numaraya SMS atıyor. SMS geldiği gibi sitede de kod görünüyor. En sonunda o kodu girip keyfinize bakıyorsunuz. 

Receive sms online info

Receive-sms-online.info sitesi, en çok kullanılan sahte telefon numarası sağlayan sitelerden birisidir. Asıl amacı sms onay hizmeti olan bu sitede hem ücretli hem de ücretsiz numaralar bulunuyor. Bir de bir numaranın çok fazla mesaj alıp yoğunluğa girmemesi için numaralar sürekli yenileniyor. Böylece her numara stabil çalışmış oluyor.

Temp Mails

Aynı zamanda geçici mail servisi de sunan Temp Mails, SMS onay servisi de veriyor. Buraya tıklayıp siteye girdikten sonra ana sayfadaki “SMS” butonuna tıklıyoruz. Sonrasında karşımıza çıkan numaraları kopyalayıp kullanıyoruz ve aşağıdaki tabloda SMS kodunun görünmesini bekliyoruz. Zaten çok kısa bir zaman sonra SMS tabloda görünecektir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Huawei FreeLace Pro kablosuz kulaklık resmi olarak tanıtıldı

Bu yazıda sizlere 10 dakikalık telefon numarası Türkiye, 90 fake numara ücretsiz, 90 Fake Numara SMS, Sanal numara, Fake no Alma, Fake numara Alma uygulaması, Telegram fake numara konularıyla ilgili bilgi verdik.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz