Online çekiliş yapma siteleri 2020

0
236
online çekiliş yapma siteleri

Teknoloji Rehberi – Teknoloji Haberleri ailesi olarak bu yazıda sizlere online çekiliş yapma siteleri 2020 konusundan bahsedeceğiz.

Online çekiliş yapma siteleri

Markalar, instagram sayfası olanlar ve internet sitesini daha geniş kitlelere duyurmak isteyenler çekiliş yapma yoluna başvurabiliyor. Çekiliş yaparak hem kullanıcıları sitelerine çekiyorlar hem de birçok reklam yönteminden daha etkili oluyor. Hal böyle olunca da çekiliş yapmak istiyorum diyenler de ödülü belirledikten sonra, online çekiliş sitelerini kullanma ihtiyacı duyuyorlar.

Aşağıda vereceğimiz listede bulunan siteler sayesinde hızlı şekilde random çekiliş ve güvenli çekiliş yap işlemlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz.

Gleam

online çekiliş yapma siteleri

Daha önce görmüş olabileceğiniz bu site çekiliş yapma da dahil, birçok kurumsal hizmet veriyor. Ülkemizde oldukça sık kullanılan ve en popüler çekiliş yapma sitelerinden birisi olan Gleam’de çekiliş yaparken bazı şartlar belirlemeniz gerekiyor. Bu şartları yerine getiren kullanıcılar daha fazla şansa sahip oluyorlar.

Örneğin siz çekilişin kazanılabilmesi için 5 adet yapılması gereken bir şart koydunuz diyelim. Bu şartların hepsini yerine getiren kullanıcının çekilişi kazanma olasılığı, bu şartlardan 4 tane yerine getiren kullanıcının çekilişi kazanma olasılığından daha fazla. Eğer çekiliş yapmak istiyorsanız buraya tıklayarak Gleam’e gidebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Mercedes V12 Moturuyla S650'yi Tanıttı

Online Çekiliş Yap

Online ortamda çekiliş yapmak için kullanılan en popüler yerli çekiliş uygulaması online çekiliş yap olarak karşımıza çıkıyor. Bir çekiliş düzenlemeniz için her şey bu sitede yer alıyor. Her ne kadar Gleam kadar detaylı bir kullanım deneyimi sunmasa da basit ve tercih edilebilecek bir site. Buraya tıklayarak online çekiliş yap sitesine gidebilirsiniz.

Çekiliş Yap

Çekiliş Yap, oldukça basit tasarımıyla birlikte rahat bir kullanım deneyimi sunuyor. Çekiliş Yap sitesinde hızlı ve güvenli çekiliş yapma seçenekleri bulunuyor. Hızlı seçenekte çekilişi sadece siz takip edebiliyorsunuz. Güvenli çekilişte ise tüm kullanıcıları sürecin içine dahil edebiliyorsunuz. Basitlik ve hız arayanlar için gayet yeterli bir site olduğunu söyleyebiliriz. Buraya tıklayarak Çekiliş Yap’a gidebilirsiniz.

Online Kura

İlginizi Çekebilir: Instagram Biyografi Ortalama

Online Kura, birçok çekiliş sitesinde yer almayan özelliklere sahip bir site. Sitede isim ile kura çek, sayı ile kura çek, grup kurası çek, mayın tarlası ile kura çek gibi çeşit çeşit çekiliş yapma imkanları var. Elbette ki eğer isterseniz standart bir çekiliş yapma imkanınız da var. Buraya tıklayarak Online Kura sitesine gidebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Mükemmel detaylarıyla 2021 Peugeot 3008 tanıtıldı

Kodvizit

Kodvizit sitesinde de diğerlerinden farklı çekiliş seçeneklerine sahip. Sitede hızlı çekiliş, afilli çekiliş, çark, rastgele sayı, zar, yazı tura gibi çekiliş seçenekleri var. Yine de her sitede olduğu gibi burada da normal şekilde çekiliş yapabiliyorsanız. Eğer çeşitli çekiliş seçeneklerini denemek istiyorsanız bu siteye gidebilirsiniz. Buraya tıklayarak kodvizit sitesine ulaşabilirsiniz.

Hesaplama Uzmanı

Hızlı ve güvenli çekiliş yapmak istiyorsanız bu siteyi size tavsiye edebiliriz. Diğer siteler gibi çekiliş yapma imkanı sunarken, çekiliş sonucunu pdf olarak indirmenize de izin veriyor. Ayrıca birçok çekiliş formatı ile kolayca çekiliş yapabiliyorsunuz. Buraya tıklayarak hesaplama uzmanı sitesine gidebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz