Ana Sayfa Pratik Bilgiler Mozilla Firefox Hesabı Nasıl Oluşturulur?

Mozilla Firefox Hesabı Nasıl Oluşturulur?

0

Merhaba tekno bilim adamı takipçileri; Firefox Hesapları, Firefox tarayıcısı veya Firefox OS ile herhangi bir cihazdan, yalnızca oturum açarak Mozilla Hizmetlerine erişmenizi sağlar. Bir Firefox Hesabı ile tüm yer işaretlerinizi, şifrelerinizi, açık sekmelerinizi ve daha fazlasını, Firefox’u kullandığınız her yerde alabilirsiniz.

Firefox Hesaplarına Nasıl Kaydolurum?

Her Mozilla Hizmetinde kayıt sayfasına erişebilir veya Firefox Hesapları kayıt sayfasını ziyaret edebilir ve aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz;

  1. E-posta adresinizi, şifrenizi ve yaşınızı girin ve ardından hesap oluşturmak butonuna tıklayın.
  2. Onay e-postası geldiğinde, doğrulama bağlantısını tıklayın.
  3. Hesabınız doğrulandıktan sonra, yeni oluşturduğunuz hesabınızı kullanarak en sevdiğiniz Mozilla Hizmetinde oturum açın. Kaydolduktan sonra, oturum açabilir ve profilinize bir resim ekleyebilirsiniz.

Mozilla Firefox Şifreniz Nasıl Sıfırlanır?

Parolayı unuttuğunuz için Mozilla Firefox hesabınıza giriş yapmakta zorlanıyorsanız, yeni bir parola belirlemek için bu adımları takip edebilirsiniz. Oturum aç’ı tıkladığınızda, e-posta adresiniz istenir. Firefox’a kaydettiğiniz e-posta adresini girin ve Devam’ı tıklayın.

Şimdi şifreniz istenecek. Unuttuğunuz için, Parolanızı mı unuttunuz? sayfanın sonunda. E-postanızı tekrar girmeniz istenecektir. Bunu yapın ve Hesabı Kurtar’ı tıklayın. Firefox’tan bir e-posta alacaksınız. Yeni şifre oluştur başlıklı e-postadaki bağlantıya tıklayın.

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz