Ana Sayfa Teknoloji Haberleri Sosyal Medya Masaüstü Facebook Bu Ay Sonu Kapanacak!

Masaüstü Facebook Bu Ay Sonu Kapanacak!

0

Masaüstü Facebook şu sıralar kapanma tehlikesi ile karşı karşıya. Bunu yapan da direkt Facebook oluyor tabii. Teknoloji Haberleri – Teknoloji Rehberi ekibi olarak bu konuyu ele aldık.

Windows 10 tarafından ön plana çıkarılan ve beklentiler ile birlikte karşımızda da yeni bir güncelleme ile çıkan bu etkinlikler, her zaman için etkin bir yapıda sunuluyor. Ama şu var ki Facebook masa üstü uygulaması bu ay sonunda kapanmış olacak.

Microsoft Store üzerinden ücretsiz olarak indirilebilen uygulama, bu ay sonunda kullanıcılarına veda ediyor. Yeni bir haber, sosyal paylaşım devi Facebook’un Windows 10’daki uygulamasının sonunun geldiğini duyurdu. MSPU tarafından verilen bilgilere göre Facebook’un resmi Windows 10 uygulaması, bu ay sonunda erişime kapatılacak.

Güncel olarak kullanılan bu uygulamalar, herkes için farklı ve etkin bir yapıda ilerliyor. Burada amaç tamamen farkındalık yaratmak ve W10 uygulamasında yer alan market uygulamasının kaldırılması olacak. BU yüzden de facebook insanları tarayıcılardan girmeye teşvik etmeye devam ediyor.

Facebook Messenger windows 10 uygulaması bu ay sonu itibariyle kapatıldığı için güncel olarak pek çok kişiye ulaşmak ve çözümleri de ön plana çıkarmak için dengeli ve etkin bir yapıda sunuluyor. Kapatılma durumları da herkes için farklı bir seçenek oluşturuyor.

Masaüstü Facebook uygulamasına dair detayları şu videoda görebilirsiniz:

Yukarıda yer alan video üzerinden de uygulamaya dair pek çok detayı görebilir ve kendinize göre de ön plana çıkarabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir : IOS 13.4 ile Gelen Yenilikler