Ana Sayfa Bilim ve Teknoloji Donanım Logitech G300s Oyuncu Faresi : Uzun Kullanım Testi

Logitech G300s Oyuncu Faresi : Uzun Kullanım Testi

0

Logitech G300s

Teknoloji Rehberi – Teknoloji Haberleri ailesinden bir üye olarak yaklaşık 3 üç yıl önce, 10 liralık faremin berbat performansından ve sürekli bozulmasından sıkılıp 90 liraya Logitech G300s oyuncu faresini ve yanında hediye olarak gelen mousepad satın aldım.

Fare güzel bir ergonomiye sahip ve tasarım olarak gayet tatmin edici. Bilgisayarınıza indirebileceğiniz Logitech yazılımı sayesinde farenin dışındaki renklerini de güzel bir şekilde ayarlayabiliyorsunuz. Farenin tepki süresi, oyun oynarken gayet yeterli geldi. Ayrıca 9 adet makro tuşu, kullanıcıyı gerçekten rahatlatıyor.

Fiyatı uygun mu ?

Aynı kalitedeki iğer oyuncu farelerine göre fiyatı gayet uygun.

Darbelere karşı dayanıklı mı ?

Uzun kullanım testinde de belirttiğim gibi gayet dayanıklı.

Oyun performansı iyi mi ?

Ergonomi

Ergonomi bakımından bu cihaz harika bir deneyim sunuyor. İki yanında bulunan parmak dayamaları sayesinde eliniz çok rahat ediyor. Eğer eliniz rahat etsin istiyorsanız alabilirsiniz.

Tepki Süresi

Oyunlar için gayet yeterli olan bir tepki süresine sahip. Özellikle de her salisenin bile önemli olduğu CS:GO gibi fps oyunlarında çok iyi bir performans gösteriyor. Eğer uygun fiyata harika oyun performansı istiyorsanız alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Rampage KB-R8 Oyuncu Klavyesi : Uzun Kullanım Testi

 

Dayanıklılık

Üç yıllık kullanımım boyunca her türlü darbeyi tatmış olan G300s, hala çok iyi çalışıyor. Dayanıklılık bakımından birçok fareyi sollayacağını düşünüyorum.

Yazılım

Logitech gerçekten yazılım olayını resmen çözmüş. Farenin her türlü ayarını yapabildiğiniz özel yazılım sayesinde harika bir deneyim yaşıyorsunuz. 9 adet makro tuşunu tek tek ayarlayabiliyorsunuz. Sırf yazılımı için bile bu fareyi önerebilirim.

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz