Ana Sayfa Teknoloji Haberleri Honor Watch GS Pro tanıtıldı: Özellikleriyle göz dolduruyor!

Honor Watch GS Pro tanıtıldı: Özellikleriyle göz dolduruyor!

0
Honor Watch GS Pro

Huawei’nin alt markası olan ve Huawei’ye göre daha uygun ürünler üretmeyi amaçlayan Honor’un yeni akıllı saati olan Watch GS Pro tanıtıldı. Akıllı saatin özellikleri oldukça yeterli gibi görünüyor. Tekno bilim adamı ailesi olarak bu yazıda sizlere Honor Watch GS Pro özellikleri ve fiyatı hakkında bilgi vereceğiz.

Honor Watch GS Pro özellikleri neler?

Honor Watch GS Pro

Honor Watch GS Pro, 1.39 inç boyutunda AMOLED bir ekranla geliyor. Gücünü Kirin A1 işlemcisinden alan akıllı saat, Bluetooth 5.1 teknolojisini de kendinde barındırıyor. Yeni Bluetooth 5.1 teknolojsiyle birlikte de sesli aramaları saat üzerinde cevaplayabileceksiniz.

Navigasyon, uyku takibi, kalp atış hızı ölçme ve kandaki oksijen miktarını kontrol etme gibi neredeyse bütün akıllı saatlerde bulunan özelliklerin tamamını bünyesinde taşıyor. Ayrıca saat, kandaki basınç oranını da ölçebilme yeteneğine sahip.

Honor Watch GS Pro, 4 GB depolama alanıyla geliyor ve 455 mAh kapasiteli 25-30 gün arası bir şarj ömrü sunan batarya da arka tarafında yer alıyor. Ayrıca 5 ATM basınca kadar da suya dayanıklılık sağlayabiliyor.

Honor Watch GS Pro fiyatı ne kadar?

Honor Watch GS Pro

Hindistan’da 17.999 Hindistan rupisi karşılığında satılan saatin fiyatını dolar bazında hesaplayacak olursak yaklaşık olarak 245 dolar ediyor. Fiyatı çok pahalı olmasa bile, çok ucuz olduğunu da söyleyemeyiz. Yine de fiyatına oranla gayet güzel özellikleri kendinde bulunduruyor.

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz