tekno bilim adamı banner

Wordpress Hizmetlerimiz

WordPress alt yapısı üzerinde tüm kurumsal, bireysel çalışmalarınızda ihtiyaç duyduğunuz her alanda WordPress Uzmanı olarak sizlere en kaliteli şekilde destek vermeye hazırız

Web Site Hızlandırma

Web sitenizin sayfa açılış hızını arttırmaktayız.Hızlı açılan websitesi ziyaretçi sayınızın artmasına ve sunucu maliyetinizin azalmasına yardımcı olacaktır.

Site Optimizasyon

Sitenizdeki tüm sorunları analiz ederek sizlere detaylı rapor sunmaktayız.Bu sorunları çözüme kavuşturarak sitenizin daha stabil çalışmasını sağlamaktayız.

WordPress Kurulum

Sizlere sektörünüze en uyumlu temayı seçerek en hızlı şekilde kuruyor ve gerekli ayarlamaları yapıyoruz. Bu sayede sorunsuz ve güncel şekilde çalışan temanızı sitenizde kullanabiliyorsunuz.

WordPress SEO

Müşterilerimize On Page SEO , OFF Page SEO Anahtar Kelime Analizi ,Detaylı Rapor hizmeti vermekteyiz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?

Wordpress Güvenliği Hizmeti

Güvenli Şifre Kullanımı,SSL Sertifikası,Veritabanı Koruması,Brute Force Koruması,Güvenlik Duvarının Kurulması,Panel Gizliliği gibi işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.

Wordpress Site Hızlandırma Hizmeti

Site Hızlandırma Optimizsayonları ; Görsel Kontrolleri,Veritabanı Kontrolleri,Site Hızı Sorunlarının Çözülmesi,Sunucu Kontrolü,PageSpeed ve Gtmetrix Optimizasyonlarının Yapılması işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Wordpress Kurulum Hizmeti

Google Search Console ,Analytics,Tema,Eklenti,Güvenlik,SEO,Site Haritaları(XML),Cache,İletişim Form Kurulum işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Wordpress Bakım & Destek Hizmeti

Hata giderme işlemleri ; Geç indeks alma,İndeks hızı,Google sıralama kaybı,Schema Hata giderme,Geçersiz Yapısal Veri Hataları,AMP Hataları,İçerik Haritası Hataları,Sitemap,No-İndex Hataları,Breadcrump Hataları ve Çözümleri işlemlerini gerçekleştiriyoruz

Wordpress SEO Hizmeti

Sitenizin anahtar kelimelerini tespit edip en fazla aranma hacmine sahip kelimelerinize odaklanarak en doğru ve en sağlıklı şekilde SEO hizmeti sayesinde sitenizi yükseltmekteyiz. Onpage ve Offpage SEO,Backlink İnşaası,SEO Ayarlarının Yapılması işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

WordPress Tema / Eklenti Türkçeleştirme Hizmeti

Web Sitenizin tema dilini tamamen türkçeye çevirebilir veya sitenize birden fazla dil seçeneği ekleyerek içeriklerinizi tüm dillere göre çevirerek çoklu dil olarak kullanmanızı sağlayabiliriz.

Web Danışmanlığı Hizmeti

Sürekli olarak websitenizle ilgilenen tüm soru ve isteklerinize çözüm odaklı yaklaşan ve sitenize Uzman ekibimiz ile beraber destek sağlamak için sizlerin yanında olmaktan memnuniyet duymaktayız.

Web Tasarım ve Yazılım Hizmeti

Kurumsal Web sitenizi Anahtar teslim baştan sona kodluyoruz ve sizlere zamanında teslim ediyoruz.