Facebook Hesabınız Geçici Olarak Kitlendi Çözümü

0
25

Facebook hesabınız geçici olarak kitlendi diyorsanız bu yazımızı inceleyin ve size dair sunduğumuz önerileri göz önünde bulundurun. Bu durum size de kolaylık sağlayacak ve hızlı bir şekilde çözüme ulaşmış olacaksınız.

Aşama aşama değişen ve yeniliklerle organize edilen her bir beklentiyi ve fırsatı kendinize göre kullanabilir ve inceleyebilirsiniz. Teknoloji Haberleri – Teknoloji Rehberi ailesi olarak bu konuyu ele aldık.

facebook

Hesabın Geçici Olarak Kapatılması Nedir?

facebook-kullanimi

Bu tarz durumlarda yapmanız gereken şey geri başvuru olacaktır. Çünkü siteye girdiğiniz andan sonra Facebook sizden cep telefonu numaranızı isteyecek. Bunu girdikten sonra telefonunuza bir doğrulama kodu gelecek.

Bu kodu da girerek doğru bir yaklaşıma ulaşmış olacaksınız ve kişisel beklentileri de bu süreçlerde organize etmiş olacaksınız. Aşama aşama değişen ve yenilenen bütün süreçleri de tek bir tıklama ile kullanmaya başlayın.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Kripto paralardan vergi alınacak! İşte detaylar

Doğrulama kodunu girdikten sonra yeniden Facebook hesabınıza ulaşabilirsiniz. Eğer bu da olmuyorsa sizi ispatlayacak kimlik, ehliyet belgesi, pasaport veya evlilik cüzdanı gibi belgelerin fotoğrafını çekip facebookta sisteme yüklerseniz hesabınız muhtemelen birkaç gün içinde açılacaktır.

Zaten sonrasında işler çok daha rahat ilerliyor ve aşamaların hepsini de kullanmış oluyorsunuz.

İlginizi Çekebilir : Facebook Sayfa Birleştirme Nasıl Yapılır?

Eğer hesabınız bir şekilde spamdan dolayı kapatılmışsa, zaten tekrar açabilirsiniz. Çok fazla sayıda mesaj ya da arkadaşlık isteği sebebiyle hesabınız spam olarak algılanmış ve kapatılmış olabilir.

Bu durum size de farklı ve etkili bir yenilik sağlayacaktır ve ayrıntıların tamamını görmenizi sağlayacaktır. Ya bir hafta bekler ya da Facebook yetkilileri ile bağlantı kurarak durumu düzeltebilirsiniz.

Facebook Hesabım Neden Geçici Olarak Kapatılıyor?

facebook-hesabim-neden-gecici-kapatiliyor

Aslında bunun farklı sebepleri var. Ama en büyük sebep de kişisel olarak beklentilerin tamamını kullanmanız ve bu süreçleri de kendinize göre incelemeniz olacaktır. Yenilikler ve beklentiler de size bu aşamada bir ayrıntı yaratmış olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Instagram Yazı Tipleri

Sizler de zaman kaybetmeyin ve süreçleri kendinize göre kullanmaya başlayın. Şifrenizle alakalı birçok deneme yapıldığı zaman, zararlı yazılımlar bulaştığı zaman , farklı cihazlardan veya farklı ip’lerden giriş yaptığınız zaman bu tarz sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

Bu durumu toparlamak için de zaten aşama aşama ilerlemeniz gerekmektedir. Sonrasında da hızlı bir yükselişe ulaşmış olacaksınız. Virüs durumunda , “Güvenlik nedenleriyle hesabın geçici olarak kilitlendi Ne yazık ki, bilgisayarınıza virüs bulaşmış olabilir. Endişelenmeyin. Virüslü dosyaları bulup kaldırmanıza yardımcı olacağız.” mesajıyla karşılaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz