En Önemli Dauntless Sistem Gereksinimleri 2020

0
88
Dauntless-pc
Dauntless Sistem Gereksinimleri

Merhaba Teknoloji Haberleri – Teknoloji Rehberi ailesi, bugün sizlere en önemli Dauntless sistem gereksinimleri hakkında bilgi vereceğiz. Bu bilgilerle bilgisayarınız üzerinden Dauntless‘i kolaylıkla oynayabileceksiniz. Gelin detaylara bakalım.

Dauntless oyunu severleri için hazırlanan yazımızda konunun detaylarını görebilirsiniz. Öncelikle Dauntless nedir? Konusuna bakacak olursak birçok kişinin eğlendiği bir aksiyon oyunudur diyebiliriz. Oyun Phoenix Labs ve Epic Games tarafından geliştirilmiştir. Oyun Mayıs 2018 yılında Microsoft Windows için başlatılmıştı ve beta sürümünde kullanılıyordu.

Dauntless oyununda amaç aslında avlanarak gelişmekti. Bir avcı oyunudur da dememiz mümkün. Seçtiğiniz kahramanla haritada bulunan yaratıkları öldürerek gelişmeye başlıyorsunuz. Son derece basit ve eğlenceli bir oyun.

dauntless-oyun-ozellik
dauntless-oyun

dauntless-oyun

Oyunun tam türü aksiyon rol yapma oyunu olarak belirlenmiştir. Oyun tek kişiyle oynanabileceği için çok kişiyle de oynanabilmektedir. İstediğiniz kişiyle online olarak bir araya gelerek oynayabilme imkanınız olmaktadır..

Dauntless oyununda hayatta kalmaya çalışan avcı olarak Behemoth adındaki yaratıkları avlamak zorundasınız. Milyonlarca oyuncu oyunla bir araya gelerek eşli savaşlarda kendisini geliştirebilir ve güçlü zırhlar yapabilir. Ücretsiz ve çevrim içi bir aksiyon oyunu olan Dauntless, sık sık güncellenebilmektedir. Çünkü oyun içerisinde dönemsel olarak etkinlikler düzenlenir ve değişik Behemonth’lar ortaya çıkar.

Dauntless
Dauntless

Dauntless Nasıl Oynanır?

Dauntles oyununu hiç denememişseniz Dauntless nasıl oynanır? Sorusu kafanızda bir soru olarak yer edinebilir. Esasen bir avlama oyunu olan Dauntless içerisinde çeşitli yaratıklar görmeniz mümkündür. 4 Kişilik çevrim içi gruplar bir bölgede inerek devasa yaratıkları öldürmeye çalışır. Oyun gayet basit bir şekilde oynanıyor. Bazı yüksek alanlarda otomatik zıplatma var ve herhangi bir çaba göstermeniz gerekmiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Sony, kıtlığa rağmen 7,5 milyondan fazla PS5 konsolu sattı

Mause’un sağ ve sol tuşları dövüşmemiz için yeterli. Sağ tuş ile ağır saldırı sol tuş ile normal saldırı yapıyorsunuz ve bunları hızlı birkaç kez tekrarladığınızda kombo elde etmiş oluyorsunuz. Klavyede yer alan 1 ve 4 tuşları ile de iksir içerek Dodge hareketi yapabiliyorsunuz. Dodge hareketi de kaçış oluyor. Bu kadar basit bir opsiyonu olması bazen sizi sıkabilir.

Dauntless Görselleri

Dauntles oyununda kullanılan görsel ve grafikler yeni dönem oyunları içerisinde gayet mükemmel bir durumda. Bu da oyunun uzun süreli oynanabileceğini gösteriyor. Kullanılan renkler dengeli ve bakarken oyunun içerisindeymişsiniz gibi hayat veriyor. Yemyeşil ağaçların bulunması da gerçekçilik oranını yükseltiyor. Oyun Monster Hunter oyununa çok fazla benziyor. Oynayanlar varsa oyunda hiç zorlanmayacaktır.

Dauntless Nasıl Başlıyor?

Dauntless oyununa başlarken bir ata seçiyorsunuz ve bir kasabaya gidiyorsunuz. Bu kasabada NPC’lerden görevler alıyorsunuz. Bu görevler bazen sizi haritaya bazen de başka kişilere gönderiyor. Haritaya gittiğinizde canavarları avlamaya başlıyorsunuz. Bu haritalarda yaratığı bulana kadar koşuyorsunuz ve bir iki bitki topluyorsunuz. Bu bitkileri sonrasında iksir yapmak için kullanacaksınız. Karşınıza koyun veya keçi çıkabiliyor. Ancak bunlar ölümsüz oluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Euro Truck Simulator 2 sistem gereksinimleri - 2021

Dauntless Sistem Gereksinimleri

Dauntless oyununu PC üzerinden oynamak isteyenler için Dauntless sistem gereksinimleri çok önemlidir. Dauntless Phoenix Labs tarafından geliştirilmiştir ve Dark Souls, Monster Hunter oyunlarından ilham alınarak yapılmıştır. PC platformunda oynamak isteyenler için sistem gereksinimleri son derece önemlidir.

dauntless
Dauntless Nasıl Oynanır?

Phoenix Labs firmasının yaptığı açıklamalara baktığımızda Intel Core i5 işlemci yeterli oluyor. Bunun yanında 4GB RAM, ve Nvidia GeForce GTX 660Ti ekran kartı işinizi görmekte. Bu koşullarda oynandığında oyun 720p ile oynanabilmektedir. 1080p gibi yüksek bir ayarda oynamak için 8GB RAM ve GeForce GTX 970 ekran kartı ihtiyacınızı görecektir. Aşağıda sistem gereksinimlerini sizler için özetledik.

Düşük Ayarda Oynanabilecek Dauntless Sistem Gereksinimleri

İşlemci Sistemi: Windows 7, 8, 10

İşlemci: Intel Core i5

RAM: 4GB

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 660 TI

Depolama Alanı: 15 GB boş alan yeterli

DirectX: 11

Yüksek Ayarda Oynanabilecek Dauntless Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 10

İşlemci: Intel Core i7

RAM: 8GB

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 970

DirectX: 11

Yukarıdaki özellikte bir bilgisayar seçimi yaparak Dauntless oyununu oynayabilmeniz mümkündür. Sistem gereksinimleri karşılanmadığında oyun açılmayacaktır. Tavsiye edilen Dauntless sistem gereksinimleri de yüksek ayarda olanıdır.

En güncel Dauntles sistem gereksinimleri sayfamızda bulunmaktadır. Bilgisayarım Dauntless kaldırır mı? Sorusunun cevabını yukarıda bulabilirsiniz.

Dauntless ne kadar yer kaplar? Sorusunun cevabı da yine yazımızda bulunmaktadır. 15GB depolama alanı mutlaka bilgisayarınızda bulunmalıdır.