En İyi 10 Ses Değiştirme Programı

0
137
en iyi 10 ses değiştirme programı

Merhaba Teknoloji Rehberi – Teknoloji Haberleri okurları, Ses değiştirme uygulamalarıyla beraber hem şaka yapma hem de kişilerin kendilerini gizlemeleri gerçekleştirilebilecektir. Bu aşamada gerekli verimliliği ortaya koyabilecek uygulamaları bulmak zor olarak ifade edilebiliyor. Bu yazıda sizlere En iyi 10 ses değiştirme programını tanıtacağız.

Çok sayıda uygulama olsa da bu konuda gerçekten istenilen performansı sağlayacak olan programların sayıca az olduğu da ifade edilebilmektedir.

Ses değiştirme programları dahilinde hareket edecek olan kişilerin Android ya da iOs işletim sistemi destekli olarak hareket etmeleri sonrasında vasıfsız uygulamalarla karşı karşıya kaldıkları görülebilmektedir.

Aynı zamanda da bu uygulamalarda çok fazla reklamı görebilmek de mümkün olabiliyor. Ancak en doğru uygulamanın bulunması konusunda da istenilen sonuçları elde etmek de mümkün olabiliyor.

Best Voice Changer

Android işletim sistemini destekleyen bir uygulama olan Best Voice Changer, etkili olarak görülmesi de diğer programlara nazaran istenilen sonuçları sağlayabildiği ifade edilebiliyor. Bu uygulama içerisinde tek bir ses değiştiriciyi seçmek de zor olarak görülmektedir.

Ama temiz bir kullanıcı arayüzü ve geniş özellikleri içerisinde barındırmasından dolayı son derecede etkileyici olarak da ifade edilebilmektedir.

Best Voice Changer uygulaması kapsamında ses dosyaları kayıt altına alınabiliyor. Dosyaların yüklenmesinden sonra sesin robot, uzaylı ya da başkaları haline getirmeleri gibi söz konusu olabiliyor.

Bu konuda çeşitli ses efektleri istenildiği zaman diliminde kullanılabiliyor. Ancak efektlerin bir kısmının yetersiz olduğu da ifade edilebiliyor. Gürültülü ve cızırtılı bir şekilde genel olarak bu efektlerin ortaya çıktığı görülebiliyor.

Ancak aralarındaki bazı efektlerin tam olarak verimli bir biçimde çalıştığı da söylenebiliyor. Uygulama ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. Aynı zamanda da telefon içerisinde fazla yer kaplamamasıyla da öne çıkıyor. Uygulamanın olumsuz yönlerinden bir tanesi de reklam içermesi olarak adlandırılabiliyor.

Call Voice Changer

Call Voice Changer hem iOS hem de Android işletim sistemiyle kullanılabilen bir uygulama olarak tanımlanmaktadır. Vasfını tam olarak yerine getiren uygulamalardan bir tanesi olarak Store içerisinde yer almaktadır.

İlginizi Çekebilir: Uçurtma Nasıl Yapılır ?

Bu uygulama sayesinde hem aramalar içerisinde ses değiştirerek aramalarda yer almak hem de çok sayıda bulunan ses efektlerinden herhangi bir tanesini kullanmak söz konusu olabilmektedir. Ancak bu uygulama ücretli olarak kullanıcıların karşısına çıkabiliyor.

Satın alma işlemlerini denemeden gerçekleştirmek istemeyenler için bu uygulamanın demo sürümü de yer alabiliyor. Aynı zamanda da uygulamanın denenmesi aşamasında satın alma işlemlerini gerçekleştirmek için uygulamanın 2 dakikalık ücretsiz olarak denenmesi de söz konusu olabiliyor.

Call Voice Changer uygulamasının fiyatları da dakikaya bağlı olarak değişkenlik gösterebiliyor. Fiyat tarifesi 5 dakika için 1 dolar olarak belirlenmiş. Ancak 17 dakika için bir tarife alacak olan kişilerin 40 dolar ödemesi yapmaları da söz konusu olabilmektedir.

Funny Call / Minion Prank Call

Funny Call / Minion Prank Call adlı uygulama iOS işletim sistemi destekli olarak kullanıcılarına destek vermesiyle biliniyor. Ancak bu uygulamanın arayüzünün karmaşık olduğu da ifade edilebiliyor. Bir kere kullanan her kişinin bu arayüze alışabildikleri de söylenebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Sınıfına göre normal fiyatlı: Opel Crossland X fiyat listesi açıklandı!

Funny Call / Minon Prank Call adlı uygulama içerisinde sesli arama yapmaya dair bir izin söz konusu olmuyor. Ancak bu uygulama kapsamında ses efektlerini test etme evresinde sesin kaydedilmesine dair izinler sağlanabiliyor.

Bu uygulamanın ücretsiz bir biçimde kullanılması halinde efektlerin yarısını aktif olarak kullanabilmek söz konusu olabiliyor. Geri kalan ses efektlerinin kullanılması için ödeme yapmak gerektiği de belirtilebiliyor.

Funny Call / Minion Prank Call uygulaması içerisinde oldukça fazla reklama da yer veriliyor. Aynı zamanda da bu reklamların fazlasıyla can sıkan türde olduğu da görülebiliyor. Bu uygulamadaki ses efektlerini kullanabilmek adına 30 saniye gibi bir süre tanınıyor. Ancak sonrasında da 1 dakika için 1 dolar, 64 dakika için ise 20 dolar gibi ödemelerin gerçekleştirilmesi gerektiği de ifade edilebiliyor.

FunCall

FunCall uygulamasını Android işletim sistemlerine dair hareket etmek isteyen kişilerin kullanımına değer olarak ifade edilmektedir. Son derecede işlevsel olarak görülen bu uygulama aynı zamanda da basit bir arayüze sahip olmasıyla da dikkat çekmektedir.

Aynı zamanda da ne şekilde de kullanılabileceğine dair bir demo sürümüyle de kendini gösterebilmektedir. FunCall uygulaması pek fazla efekte sahip olmasa da içerisinde yer alan beş ses efektiyle temel özelliklerini gösterebiliyor.

Bu efektler; helyum, kadın, erkek, korkunç ve normal olarak kendini gösteriyor. Aynı zamanda da arama esnasında kullanılmak üzere silah sesi, köpek havlaması ya da kurt adam seçeneklerini kullanabilmek de mümkün olabiliyor.

Bu uygulama içerisindeki aramaların mobil veri dahilinde gerçekleşmemekle beraber Wi-Fi odaklı olarak gerçekleştirilebiliyor. Bu uygulama aynı zamanda da Android ve iOS işletim sistemi odaklı olarak da kullanılabilmektedir.

Voice Changer Calling

Voice Changer Calling adlı uygulama sadece Android işletim sistemi destekli olarak çalışmaktadır. Bu uygulama aynı zamanda da oldukça basit bir biçimde kullanılmasıyla da dikkatleri çekmektedir.

Uygulamanın açılmasıyla beraber bir çevirici görmek söz konusu olabilecektir. Aynı zamanda da ses efektleri de uygulamanın sağ üst köşesi içerisinde yer alabilecektir. Bu uygulamada aramaları yapmak için Wi-Fi açık olması da gerekmektedir.

Uygulama ücretli olacağından dolayı 5,10 ya da 20 dolarlık kredileri satın almak gerekebiliyor. Böylelikle bu uygulamayla beraber seslerin derin, korkunç, normal ve komik bir hale bürünebilmesi de söz konusu olabiliyor.

Call Voice Changer Allogag

Call Voice Changer Allogag hem iOS hem de Android işletim sistemini içerisinde barındıran bir uygulama olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda da basit bir program olarak herkesin kullanımında olmasıyla öne çıkıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Tesla güncellemesi, sürücü izleme için araç içi kamerayı etkinleştiriyor

Arama yapma ve ses değiştirme özelliklerini içerisinde barındırıyor. Call Voice Changer Allogag adlı uygulamanın arayüzü de basit bir şekilde kendini göstererek üç farklı sekmede etkisini gösterebiliyor. Ses değiştirme, arka plan ve efektler konusunda kullanıcıların aradıklarını sunabiliyor.

Call Voice Changer Allogag adlı uygulamanın demo sürümü yer almıyor. Ancak bu uygulamanın ses değiştirici özelliğini ve efektlerini test etmek de mümkün olabiliyor. Bunun için ses kayıt etme özelliğine yer verilebiliyor.

Call Voice Changer Allogag uygulamasının kötü bir yanı da bulunuyor. Sesin üç şekilde ayarlanmasından dolayı sıkıntı yaşanabiliyor. Düşük, normal ya da yüksek olarak sesin ayarlanması durumu ortaya çıkabiliyor.

Bu uygulama içinde ilk bir dakika ücretsiz olarak kullanım sağlanabiliyor. Bir dakika sonrasında 10 dakika için 1 dolarlık bir ödeme isteniyor. 120 dakika için ise bu rakam 10 dolar olarak ortaya çıkabiliyor.

Voice Changer with Effects

Çok popüler bir ses değiştirme uygulaması olan Voice Changer with Effects, aynı zamanda da Android odaklı olarak kullanıcılarına destek verebiliyor. Uygulama içerisinde asla sıkılmaya vesile olmayacak efektler yer alabiliyor. Bol efektlerin arasında katedral, zombi, dünya dışı ve karanlık cyborg gibi farklı ses değişimleri kendini gösterebiliyor.

İlginizi Çekebilir: Sağlık Raporu Nasıl Alınır?

Bu uygulama içerisinde ses kaydederek, efektleri uygulamak söz konusu olabilmektedir. Öte yandan ses dosyalarını zil sesi olarak ayarlamak da mümkün olabilmektedir.

Voice Changer with Effects adlı uygulama Whatsapp içerisinde paylaşım yapma şansı da tanıyabiliyor. Ücretsiz olarak kullanılan bu uygulamanın tek olumsuz özelliği içerisinde reklam barındırması olarak görülmektedir. Reklamlardan kurtulmak için uygulama içerisinde satın alma faaliyetleri gerçekleştirmek gerekmektedir.

Voice Changer by e3games

Canlı ve renkli bir ses değiştirme uygulamasını isteyenlere her zaman yanıt verebilecek bir program olarak Voice Changer by e3games yer alabiliyor. Bu uygulama diğer programlarla hemen hemen aynı özelliklere sahip olmasının dışında ses değiştirme motorunu da sunmasıyla herkesin ilgisini çekebiliyor. Android odaklı olarak kullanılan bu uygulamanın fazlasıyla etki gösterdiği de söylenebiliyor.

Voice Changer Plus

Android kullanıcılar için şaşırtıcı efektleri sunan bir uygulama olarak görülmektedir. Kaydedilen dosyaları aktarabilme ve sosyal medyada paylaşılmasını sağlama konusunda başarılıdır. Düzeltme işlemlerini sadece ücretli versiyonunda ortaya koyabilmektedir.

Uygulamayı indirmek, ücretsiz olsa da zil sesi yapmak, reklamsız bir kullanım elde etmek ya da videolara resim eklemek gibi işlemleri gerçekleştirmek adına ücretli sürüme geçmek gerekmektedir.

Voice Changer Voice Effects FX

Bu uygulama içerisinde çok sayıda ses efektinin olmasından dolayı tercih edilmektedir. Uygulama içerisindeki çok sayıdaki efektlerin yanı sıra canlı ses kaydıyla beraber efektlerle anında değişim özelliği kendini gösterebilmektedir.

Bu uygulama aktif olarak güncellenmekte ve kullanım konusunda her zaman işlevsel bir noktada yer aldığı da devamlı olarak görülebilmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz