Ana Sayfa Teknoloji Haberleri Oyun Cyberpunk 2077’de Görünen Hatalar

Cyberpunk 2077’de Görünen Hatalar

0

Merhaba Teknoloji Haberleri ailesi , bugün sizlere Cyberpunk 2077’de Görünen Hatalar hakkında bilgiler vereceğiz.

Bu senenin en çok beklenen oyunlarından bir tanesi olan Cyberpunk 2077, gündemden düşmüyor. Ancak oyunun gündemden düşmemesinin sebebi, ne yazık ki devasa açık dünyası veya oynanış mekaniğinde ki çeşitlilikler değil barındırdığı hatalar oldu. Ne yazık ki, hem oynanış hem de görsel tabanlı bir dizi hata ve aksaklık, tüm platformlardaki oyuncuları etkiliyor ve idealin altında bir deneyime katkıda bulunuyor. Tüm Cyberpunk 2077’de görünen hatalar ve aksaklıkları için hazırlanan bu kılavuzda, şu ana kadar CD Projekt’in oyununda gördüğümüz tüm tuhaf ve tuhaf sorunların tam bir listesini yapacağız.

CD Projekt RED, PlayStation 4’te Cyberpunk 2077 oynayamayan oyunculardan özür diledi. Oyunun bu konsolda da en iyi performansı sunması için çalışacaklarını söyleyen ekip, önümüzdeki bir hafta içinde bir yazılım güncellemesi yayınlayacaklarını belirtti. Ayrıca ocak ve şubat aylarında da iki büyük güncelleme gelecek.

 

Oyun için 60 dolar veren, Türkiye’de PC sürümü için 249 TL, PlayStation sürümü için 459 TL veren oyuncuların bu hatalar ve çökmelerden şikâyet etme hakkı sonuna kadar bulunuyor. Ancak CD PROJEKT RED çalışanlarının da oyunu yetiştirmek için oldukça ağır şekilde çalıştığı da ortaya çıktı. Peki, oyuncular kimi suçlamalı?

Burada suçlanabilecek iki cephe bulunuyor: geliştirici stüdyonun karar merciindeki yöneticiler ve stüdyoya oyunu çıkarması için baskı yapan “toksik” hayranlar.

İşte Hatalardan Bazıları

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz