Ana Sayfa Bilim ve Teknoloji Mobil Adı Kadar Minik Zanco Tiny T2

Adı Kadar Minik Zanco Tiny T2

0

Flash Bellek boyutlarına eşdeğer olan Zanco Tiny T2 minicik dizaynı ile rakiplerini tahtan düşürüp popülerliğini zirveye taşıdı.

Bu minik ayrıcalık sadece USB boyutlarında. Teknoloji gelişirken bazı akıllı telefonlar büyüyor fakat 5, küçük görüntüsünün içine yararlı ve etkileyici bir çok son teknoloji ile akıl almaz başarısını sığdırıyor.

Zanco şirketi ile farkındalık yaratırken küçük sevimliliği ile de cep dostu olmaya birebir olabileceğini kanıtlıyor. Teknoloji Haberleri – Teknoloji Rehberi , Olarak bugün bu konuyu inceleyeceğiz.

Kickstarter Proje Desteği

Seri üretime henüz başlamamış olan küçük Tiny’e 2009 da kurulan ABD merkezli Kickstarter (Kar Amacı Gütmeyen Bağış Şirketi) sponsorluğu üzerinden siparişler gelmeye başladı.

Mutlaka Okumalısın : Telefonunuzu Daha Kullanışlı Hale Getirecek 10 Uygulama

 

Yatırımcıların desteğini alarak hedef piyasaya adını duyurup bu projeyle ilgileri üzerine toplayan Tiny, 2020 başında en çok konuşulan teknoloji harikalarına ev sahipliği yaptı. 13 Farklı dalda sanatçı ve mucitlere kar amacı gütmeden yatırım sağlayan Kickstarter şirketinin bu projesi Tiny T2 ‘ ye son derece büyük destek sağlamıştır.

tiny-zanco-T2

Küçük Zanco Tiny T2′ nin Devasa Özellikleri

Eğer bu telefonu neden kullanmalıyım diye sorarsanız aşağıdaki özelliklere dikkatinizi çekmek isterim. Çünkü Zanco Tiny T2 tasarlanırken en çok batarya ve pil ömrü ile gündeme gelerek dikkatleri üzerine çekti.
Küçüklüğünün aksine bir çok büyük hazneyi içinde barındıran Tiny T2’in şaşırtıcı özellikleri:

-Yaklaşık 7 gün süren Şarj Ömrü , 500mAh Polimer Batarya
-32 GB. Hafıza Sistemi
-Boy: 6.96 cm genişlik 2.99 cm
-Ağırlık: 31 Gr.
-Mp3 ve Mp4 Desteği
-128X96 Ekran Çözünürlük ile 0.3 Mp. Kamera
-Radyo Bluetooth USB Desteği
-Micro SD Bellek Nano Sim/ SMS MMS Özelliği
-GSM 3G Ağ Teknolojisi
-MT6276A İşlemci
-Eğlenceli Oyun Özelliği
-Akıllı Alarm, Takvim ve birçok saymakla bitiremeyeceğimiz işe yarar extra içerik özelliği

Mutlaka Okumalısın : Samsung Galaxy S20 Geliyor!

Acil Durumlarda Tiny T2 Sizi Yarı Yolda Bırakmıyor

Yukarıda da bahsedildiği üzere güçlü pil özelliği ile 7 gün süreye kadar şarj ömrü sayesinde acil iş planlarınızda yarı yolda kalmayacağınız ve sizi utandırmayacak bir cep dostuna sahip olmak istiyorsanız Tiny T2 ile teknolojinin en son harikasını ve küçük büyüsünün heyecanını yaşayacaksınız.

Fiyatı Duyuruldu

Kickstarter üzerinden ilk piyasaya çıktığında acil davranıldığında 59 Dolar üzerinden; seri üretime başlandığı ve piyasada yerini aldığı zaman 79 Dolar üzerinden satışa sunulacağı bilgisi verildi.

Tüketiciyi de oldukça heyecanlandıran bu haber Tiny T2 nin yüksek rakamlar üzerinden de destek toplayarak piyasaya kendini hazırlıyor. Teknoloji takipçileri ise bu doğrultuda sabırsız bekleyişini sürdürmeye devam ediyor.

Olağan Üstü Teknolojinin Son Ürünü

Son zamanların en çok konuşulan teknoloji ürünlerinde cihaz ile ilgili bütün bu özellikler insanların aynı zamanda da küçük ama işlevsel elektronik cihazlara hala ilgi duyduğunu kanıtlar nitelikte. Kickstarter’in yatırım desteğini alması dahi büyük bir şans ve rekabet ortamı hazırlıyor. Fakat Tiny T2 şimdilik tahtını kimseye bırakmayacak ve çok başarılı olacak gibi görünüyor.

Özellikle profesyonel iş dünyasının aşırı ilgi odağı olacak gibi görünüyor. Pil ömrünün 7 gün olması mucizesi iletişim ve haberleşme ağının daha güvenilir ve seri akışı açısından çoğu çalışana kolaylık zemini oluşturacak. Bu sayede de iş yaşamındaki haberleşme kanalı açısından en güvenilir araç haline gelecek. Zanco Tiny T2 bu anlamda yeterli öz güvene sahip görünüyor.

Mutlaka Okumalısın : Şaka Gibi Bir Fiyatla Redmi 8A Pro Geliyor!

Rakiplerinin Tahtını Salladı

Bir önceki küçük telefon üreticisi PALM’ın yerini alarak eşsiz özellikleri ile adını zirveye taşıyan Tiny T2 büyüleyici özellikleriyle popülerliğini piyasaya sunulduktan sonra kimseye kaptırmayacak gibi görünüyor. Teknoloji devlerinin de gözdesi haline gelerek ilgileri üzerine toplamayı doğrudan başardı.

Akıllı telefonlardan önceki dönemleri hatırlarsak ufak boyutlu telefonlar oldukça ilgi odağı haline gelmişti. Ve telefon üreticileri arasında ise hep daha küçüğünü üretme yarışı halinde oldukça güçlü bir rekabet dönemi oluşmuştu. Bu dönem ise yine akıllı telefonların yanında bu yarış hala devam edecek gibi görünüyor.

Üreticiler son derece işlevsel olmasına sınırsız teknolojik imkanları kullanarak önemli düzeyde emek harcıyor. Ekranları ve özellikleri gittikçe büyüyen akıllı telefonlar yeni çağda emekli olarak yerini bu küçük dostlarına bırakırsa şaşırılmamalı.

Rekabet ortamının getirdiği yaratıcı olanaklarla Zanco Tiny T2 gibi son derece benzersiz ürünlerle tanışıyoruz. Deneyenler ve kullananlar avuç içine sığan bu cihaz sayesinde yüzlerinde beliren şaşkınlık ifadesiyle bizlerde de merak uyandırıyor.

Hayal gücü, zeki tasarım ve yaratıcılık ile birleşen bu ürün meraklılarında son derece büyük heyecan uyandıracak niteliklerde.

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz